Аратта - На головну

26 квітня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Українці п'ють неякісну воду

Добробут 9681 перегляд

Опубліковано - 3.10.2006 16:38 | Всі новини | Версія для друку

Українці п'ють неякісну воду
Українці п'ють неякісну воду
У середньому по Україні відхилення якості питної води від норми по хімічному складу не перевищує 15-20%, по бактерійному забрудненню - 5%.

Про це сьогодні на прес-конференції повідомив Головний санітарний лікар України Сергій Бережнов.

Бережнов констатував, що в деяких населених пунктах, а також в окремих регіонах України відхилення якості води від норми становить 70-80%. За його словами, є і такі населені пункти, які вживають питну воду, яка на 100% не відповідає вимогам за хімічним складом.

“Проте вони погоджують з нами, ми контролюємо ці питання, даємо згоду на подачу цієї води з обмеженим терміном часу для того, щоб провести відповідні заходи - понизити кількість солей або інших хімічних домішок, які знаходяться у воді”, - розповів Бережнов, передає “ЛІГА”.

За 8 місяців поточного року фахівці Державної санітарно-епідеміологічної служби провели 30 912 оглядів водопровідних споруд, у результаті виявлено 3 713 порушень вимог санітарного законодавства по їх утриманню і експлуатації (12% від загальної кількості оглядів). Питома вага таких об'єктів у Дніпропетровській області становить 13,2%, у Донецькій - 13,9%, в Івано-франківській - 15,5%, у Вінницькій - 16,5%, в Харківській - 24,5%, у Луганській - 24,9%, у Полтавській - 35,5%.

Нагадаємо, основним джерелом питної води в Україні є річка Дніпро, з якої споживають воду 70-75% населення.

Від “Аратти”: між тим, на урядовому рівні проффесіоналів абсолютно не йдеться про адекватність плати за послугу, зокрема водопостачання, до її якості. Йдеться виключно про підвищення тарифів, які із дуже великою швидкістю осідають у кишенях місцевих бонзів. Бо ж за п'ятнадцять років, попри те, що населення сплачувало за ці, типу послуги, комунікації прийшли до стану, порівняному із аналогічними спорудами Римської імперії, під час розкопок археологів. Проте, ця обставина й надалі навряд чи зацікавить “антикризових” урядовців, навіть якщо зросте перелік населених пунктів, де водопостачаольні мережі взагалі не працюють. Головне - зростання доборбуту кожного (із них, зрозуміло) і вже сьогодні.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Добробут»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли ми не знаємо собі ціни, то чого ми варті?”
Микола Левицький

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.