Аратта - На головну

18 травня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Влада прискореними темпами прямує у електоральний вакуум

Громадська думка 6284 перегляди

Опубліковано - 14.03.2011 16:11 | Всі новини | Версія для друку

Влада прискореними темпами прямує у електоральний вакуум
Влада прискореними темпами прямує у електоральний вакуум
Зараз в Україні спостерігається тенденція до погіршення ставлення населення до діяльності влади.

про це заявив директор соціологічної служби Центру ім. Разумкова Андрій Биченко сьогодні під час засідання круглого столу у Києві.

«У лютому 2011 року 46,9% громадян повністю не підтримували діяльність уряду», - сказав він, зазначивши, що, водночас, рік тому очікування населення були позитивними.

За даними соціолога, із 22 сфер життя в Україні лише у двох рівень відповідей респондентів – «покращилося» - не є нижчим, ніж рівень відповідей – «погіршилося».

«Ці сфери – становище російськомовного населення і міжнаціональні відносини. Для всіх інших двадцяти сфер кількість відповідей, що ситуація погіршилася, перевищує кількість думок, що ситуація покращилася. Зокрема, для із семи сфер абсолютна більшість громадян відзначили, що ситуація погіршилася. Окрім традиційних економічних сфер, це рівень цін, рівень добробуту людини, рівень оплати праці. Також більше половини опитаних вважають, що знизилася упевненість громадян у завтрашньому дні, ставлення громадян до влади і, що найцікавіше, рівень стабільності, на думку 56% громадян, погіршився за цей рік. У той час, як лише 11% вважають, що він покращився. Стабільність для громадян не настала», - констатував Биченко.

У зв’язку з чим, за даними дослідження Центру Разумкова, майже 53% громадян вважають, що ситуація у цілому в Україні погіршилася за рік діяльності Кабінету міністрів на чолі із прем’єр-міністром Миколою АЗАРОВИМ, додавши, що середня оцінка діяльності уряду становить 2,46 за п’ятибальною шкалою.

Як також наголосив соціолог, зараз в Україні спостерігається тренд погіршення ставлення населення до діяльності влади. «Тому можна зробити висновок, що, з рештою, швидше за все у найближчий рік ставлення до влади буде погіршуватися», - зауважив експерт, висловивши думку, що цей рік можна назвати роком втрачених можливостей.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Громадська думка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Єдина країна в світі, де не викладалася в університетах історія цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим, ворожим і контрреволюційним, — це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема. Де ж рождатися, де плодитися дезертирам, як не у нас? Де рости слабодухим і запроданцям, як не у нас? Не вина це дезертирів, а горе. Не судить їх треба, а просить прощення і плакати за погане виховання, за духовне каліцтво у великий час. Їх не учили Батьківщині — їх учили класовій ворожнечі і боротьбі, їх не учили історії. Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців.”
Олександр Довженко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.