Аратта - На головну

4 травня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в селі Лемеші (Чернігівська область) на початку XVIII століття народився хлопчик Олексій Розум. У вільний від випасу корів час, він співав у сільскому церковному хорі, де був помічений, відправлений до Петербургу й згодом став графом Розумовським й вінчаним чоловіком імператриці Елизавети (щоправда без права престолонаслідування). Брат графа Кирило у 18 років (!!!) очолив петербургську академію наук, а згодом ще й став гетьманом Лівобережної України...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Слова і справи. У Гепи і Допи не знайшлося грошей на чорнобильську виставку

Скандал Регіон: Харківська область 7251 перегляд

Опубліковано - 26.04.2011 21:30 | Всі новини | Версія для друку

Слова і справи. У Гепи і Допи не знайшлося грошей на чорнобильську виставку
Слова і справи. У Гепи і Допи не знайшлося грошей на чорнобильську виставку
На фотовиставку в Харкові, присвячену річниці чорнобильській трагедії, частину коштів довелося збирати серед самих чорнобильців. Річ у тім, що рахунки місцевого відділення «Союз Чорнобиль Україна» арештовані через борги.

Фотовиставка «Чорнобиль. Я там був» відкривається у Харкові 26 квітня фотовиставка.

Організаторам довелося зіткнутися з фінансовими труднощами. Річ утім, що рахунки харківського відділення «Союз Чорнобиль Україна» арештовані виконавчою службою через борги за комунальні послуги.

«Хроніки смерті»

Як повідомив Deutsche Welle керівник відділення Анатолій Віннік, фотовиставка, яка стала майже візитівкою цьогорічних чорнобильських урочистостей у Харкові, від цього не постраждає. Директор виставки, ліквідатор і поет Валерій Болотов розповідає, що кілька тисяч гривень вдалося назбирати серед спонсорів та серед простих ліквідаторів. «Це ж зрада з боку держави, з боку тих особ, які закрили рахунки!» - обурений Болотов.

На фотовиставці «Чорнобиль. Я там був» демонструються перші з близько 15 тисяч знімків трагедії, зібраних серед харківських ліквідаторів. Деякі з них були засекречені тодішнім КДБ. На світлинах – перші дні трагедії, коридори під саркофагом, своєрідні «хроніки смерті» ліквідаторів. За словами автора ідеї такої фотовиставки Юрія Ворошилова, це «філософський погляд на Чорнобиль». Він представить на виставці і свої роботи, а також роботи інших фотожурналістів, що побували в Чорнобилі.

Без чиновницького піару

Виставка «Чорнобиль. Я там був» відвідає всі міста Харківської області, де мешкають ліквідатори, потім поїде Україною, а також, можливо, у Польщу, Німеччину та Австрію. Крім того, буде створено сайт та кілька документальних фотоальбомів, куди фотокореспондент Юрій Ворошилов додасть спогади ліквідаторів, які «так швидко вмирають».

Керівник проекту Валерій Болотов наполягає: «Ніяких привітальних слів від керманичів та їхніх фото на перших сторінках альбому. Це – виключно для наших хлопців».
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Кількатисячолітня безперервна традиція густонаселеної Пра-України... дає сучасним українцям доказ непорушності володіння своєю землею упродовж тисячоліть. Треба визволитися від змови істориків.”
Юрій Липа

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.