Аратта - На головну

17 травня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Українці вважають, що живуть у суспільстві злодіїв і шахраїв

Громадська думка 6499 переглядів

Опубліковано - 3.08.2011 14:09 | Всі новини | Версія для друку

Українці вважають, що живуть у суспільстві злодіїв і шахраїв
Українці вважають, що живуть у суспільстві злодіїв і шахраїв
Фахівці Інституту соціології Національної академії наук та фонду «Демократичні ініціативи» оприлюднили результати опитувань до 20-ї річниці незалежності України.

Кількість негативних чинників державотворення переважає над кількістю позитивних, зазначила директор фонду, експерт Інституту соціології Ірина Бекешкіна.

Соціологи відзначають, що за останнє десятиліття на 10 відсотків зменшилась кількість українців, які проголосували би за незалежність: з 57 до 47 відсотків. Натомість, кількість противників української державності залишилась на рівні 28 відсотків.

«Нині 47 відсотків опитаних проголосували би за Незалежність, і 47 відсотків шкодують через розпад СРСР. З іншого боку, сучасний стан люди характеризують нещадно: як суспільство злодіїв і шахраїв», – каже Бекешкіна. Більш як третина українців вважає, що провідну роль у житті українського суспільства відіграють лідери політичних партій, чиновники, злочинці та бізнесмени.

За словами експертів, в Україні в останні десять років спостерігається тенденція до національного ізоляціонізму: зростає кількість тих, хто проти допуску представників інших національностей (мігрантів, шукачів притулку) в українське суспільство.

Дослідження громадської думки «Моніторинг соціальних змін» соціологи розпочали відразу після проголошення незалежності України у 1991 році.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Громадська думка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ніколи не виживе той народ, який сприймає трактування своєї історії очима сусіда”
Фрідріх Ніцше

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.