Аратта - На головну

19 травня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Український автопром злякався СОТ

Економіка 7596 переглядів

Опубліковано - 24.11.2006 18:42 | Всі новини | Версія для друку

“Таврія” - “гордість” українського автопрому - доступний легковик для невибагливих автовласників. Створено наприкінці 70-х років минулого століття, на конвеєрі - майже 20 років... Майже “жук” по-українськи...
“Таврія” - “гордість” українського автопрому - доступний легковик для невибагливих автовласників. Створено наприкінці 70-х років минулого століття, на конвеєрі - майже 20 років... Майже “жук” по-українськи...
Виробники чесно визнають: вони не готові працювати в умовах відкритого ринку. Пільг та мита їх таки позбавлять. Але ніхто не забороняє їм вибивати собі нові преференції.

Два роки автопромівці втримують високу динаміку. Сорок відсотків зростання щороку. І це — на тлі стагнації західних ринків. Тоді поштовхом були митні преференції. Нині ж спостерігається незначне сповільнення в автовиробництві. Пільг немає, попереду СОТ.

Юрій Яковенко, заступник директора Держдепартаменту машинобудування:
"З чим пов’язане таке зменшення темпів розвитку, ви напевно знаєте. Це пов’язане з тим, що були внесені відповідні зміни до преференцій, які надавались вітчизняним автомобілебудівникам".

Виробники кажуть, відкриті кордони — наче "повільне вбивство". Чесно зізнаються: конкуренції із закордонними компаніями можуть не витримати. Та й засилля потриманої техніки не уникнути. Попит на неї стабільний — вона значно дешевша.

Олег Свинарчук, президент автомобільної корпорації:
"Безумовно, якщо говорити з точки зору покупця, то будь-які заходи, які приводять до відкритості ринка, – це благо, це зниження цін. Але не треба забувати, в якій ситуації знаходиться Україна".

У СОТ перехідного періоду не обіцяють. Тому автовиробники радше ініціюватимуть зміни до законодавства. У списку — новий транспортний збір на авто, що вже було у вжитку, пільги на землю під забудову, а також прибуток.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Природничі науки й релігію протиставляють одна одній лише люди, погано освічені як у першому, так і в другому”
П. Сабатьє, французький хімік, Нобелівська премія 1912 р.

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.