Аратта - На головну

17 травня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- у 1919-1920 роках Кам`янець-Подільський ненадовго став державним центром України - останньою столицею УНР. Сюди перемістилися Директорія та Уряд УНР. В місті постав Комітет охорони Республіки. Однак у 1920 році Червона армія розгромила війська УНР.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Хроніки “покращення”. Українці масово переходять на найдешевшу їжу

Добробут 4760 переглядів

Опубліковано - 12.10.2012 13:29 | Всі новини | Версія для друку

Хроніки “покращення”. Українці масово переходять на найдешевшу їжу
Хроніки “покращення”. Українці масово переходять на найдешевшу їжу
Через подорожчання продуктів та зниження доходів українські сім’ї вже протягом 5 років стабільно переходять на дешеві продукти.

Так, згідно з офіційною статистикою, помітно знизилось споживання соків і газованих мінеральних вод - на 30 і 26% відповідно.

М’яса громадяни стали їсти більше - 51,2 кг/рік на людину в 2011-му проти 45,7 кг/рік у 2007-му, одна це пояснюється масовим переходом м’ясопереробних підприємств на більш дешеву курятину.

Споживання свинини залишилося відносно стабільним - 11,7 кг/рік у 2007-му і 10,4 кг/рік у 2011-му. У той же час частка яловичини скоротилася в 2,7 рази - з 9 кг/рік на людину до 3,3.

Збільшення цін на молочну продукцію також призвело до помітного скорочення обсягів її споживання. За минулу п’ятирічку продажі сирів впали на 25%, вершкового масла - на 24%, кисломолочних продуктів - на 11%.

У той же час, в раціоні населення збільшилась частка найдешевших овочів, на зразок картоплі, та баштанних - приріст 8 та 37% відповідно.

Як повідомлялося раніше, дослідження, проведене компаніями Noblet Media CIS та GfK Україна показало, що у поточному році 46% громадян України доходів вистачає лише на їжу та одяг. На більш якісний та дорогий одяг, або найнеобхіднішу побутову техніку гроші вже доводиться відкладати.

Варто також зазначити, що лише на харчування зароблених грошей вистачає 17% опитаних, а 6% змушені заощаджувати навіть на продуктах.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Добробут»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Кількатисячолітня безперервна традиція густонаселеної Пра-України... дає сучасним українцям доказ непорушності володіння своєю землею упродовж тисячоліть. Треба визволитися від змови істориків.”
Юрій Липа

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.