Аратта - На головну

26 квітня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Активісти, які прорвалися у Київраду, вирішили залишитися там до завтра

Регіональні новини Регіон: м.Київ 6747 переглядів

Опубліковано - 7.02.2013 15:44 | Всі новини | Версія для друку

Активісти, які прорвалися у Київраду, вирішили залишитися там до завтра
Активісти, які прорвалися у Київраду, вирішили залишитися там до завтра
Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов пообіцяв громадським активістам, які розмістилися в колонній залі КМДА, сприяти у вирішенні питання присутності на засіданнях Київради представників громади.

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов пообіцяв громадським активістам, які розмістилися в колонній залі КМДА, сприяти у вирішенні питання присутності на засіданнях Київради представників громади.

Про це Попов сказав, коли прийшов до колонної зали після проведених з народними депутатами від «Свободи» та УДАРу консультацій з питань, що хвилюють представників громади.

«Ми домовились, і я готовий взяти таку функцію, щоб обговорити разом з депутатським корпусом Київради питання того, щоб була якась квота визначена для того, щоб на засіданнях міської ради були представники громади - ті, кого визначать громадські організації. На мою думку, це не проблема і її можна вирішити», - сказав Попов.

За його словами, вже сьогодні він спробує переговорити з депутатськими фракціями і секретарем Київради Галиною Герегою, щоб це питання було врегульовано.

Попов зазначив, що вважає за можливе спростити процедуру проходження громадян у приміщення держадміністрації, зокрема, в ліве крило, де зараз приймаються заяви від киян щодо їхніх проблем.

Попов сказав, що це крило можна зробити відкритим для проходу людей і для зустрічі з представниками влади.

На запитання представників ЗМІ, чи не будуть з приміщення колонної зали виганяти мітингувальників і чи дозволять їм перебувати тут стільки, скільки вони захочуть, Попов відповів, що не готовий відповісти на це питання зараз, але готовий обговорити його «з депутатами, які це організовують».

Мітингувальники зауважили, що мають намір залишитись там на всю ніч.

Зараз мітингувальники залишаються в колонній залі. Там розміщено плакати «Повернемо Києву справжнє самоврядування», «Відкриємо Київраду!», «Дамо раду Києву».

Також встановлені прапори «Свободи», «Громадянської позиції», Народного руху України та інші. В залі залишається близько 200 осіб.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Регіональні новини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Якщо народ позбавити його історії, то через покоління він перетвориться на натовп, а ще через покоління ним можна буде управляти ”
Йозеф Геббельс

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.