Аратта - На головну

6 травня 2024, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Бердичів (Житомирська область) в костьолі Святої Варвари 14 березня 1850 року місцева красуня Евеліна Ганська була повінчана з Оноре де Бальзаком. В цьому ж містечку тривалий час жив Фредерік Шопен, окрім написання музики, він також керував роботами по реставрації тамтешнього органу...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Вчені з’ясували, що лінощі закладаються у людині на рівні ДНК

У світі науки 9481 перегляд

Опубліковано - 15.04.2013 12:44 | Всі новини | Версія для друку

Лінощі у людині закладаються на рівні ДНК
Лінощі у людині закладаються на рівні ДНК
Дослідники провели досліди на щурах і з’ясували - схильність до лінощів може бути генетичною.

Лінощі у людині закладаються на рівні ДНК. До таких висновків в результаті досліджень дійшли вчені американського університету Міссурі. Вони стверджують, що через певні генетичні особливості у людей може бути відсутня мотивація для виконання фізично напруженої роботи.

Дослідникам вдалося вивести породи щурів, які були або дуже активні, або занадто ліниві. Таким чином доведено, що можна бути генетично схильним до лінощів.

Вчені дійшли висновку, що генетика грає велику роль у готовності людини до фізичних навантажень і важкої фізичної праці. У своєму дослідженні вчені спостерігали, скільки разів кожний щур буде займатися на колесі протягом шести днів.

Було відібрано 26 "спортсменів", яких згодом схрестили один з одним, і 26 "ледарів", з якими проробили теж саме. Процес був повторений протягом десяти поколінь щурів. У підсумку було виявлено, що нащадки спортсменів були в 10 разів активнішими за нащадків ледарів. Шляхом досліджень з 17 тисяч різних генів було виділено 36, які можуть відігравати роль у схильності до фізичної активності, а також до мотивації.

В даний час учені планують приступити до вивчення того ж самого ефекту і серед людей, тобто схильності на генетичному рівні до занять фітнесом і фізичної праці, або, навпаки, до лінощів.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «У світі науки»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

...Всяк мусить пізнати свій народ і в народі себе. Чи ти рус?... Будь ним... Чи ти лях?... Ляхом будь. Чи ти німець? Німечествуй. Француз? Французуй. Татарин? Татарствуй. Все добре на своєму місці в своєму образі, і все красно, що чисто, природно, що не є підробкою, не перемішано з чужим по роду...”
Григорій Сковорода

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.