Аратта - На головну

7 травня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Банкрутуюча влада столиці роздає громадську землю. Ударними темпами

Регіональні новини Регіон: м.Київ 6800 переглядів

Опубліковано - 1.02.2007 12:34 | Всі новини | Версія для друку

Банкрутуюча влада столиці роздає громадську землю. Ударними темпами
Банкрутуюча влада столиці роздає громадську землю. Ударними темпами
За півроку, з вересня 2006 р. по сьогоднішній день, Київська міська рада роздала 500 земельних ділянок.

Про це журналістам заявив народний депутат від фракції БЮТ Анатолій Семинога. За його словами, в Києві залишається невирішеними близько 20 тис. заяв від мешканців, які бажають придбати землю для приватної забудови, а на сесіях виділено лише 200 ділянок для цієї забудови.

Якби земельні ділянки були направлені на аукціони, це дало б можливість сформувати реальну ціну землі, як комунальної власності та її оренди, вважає нардеп. "Теперішня влада провела змову керівників фракції більшості і відмінила так званий пункт 8.5, і знову приступила до розподілу землі", - пояснив А.Семинога.

Він наголосив, що спрямовування земельних ділянок на аукціон дало б можливість збільшити бюджет Києва мінімум вдвічі і в результаті цього дозволило би подолати проблему кризи комунальних платежів та не піднімати комунальні тарифи.

Від “Аратти”: пан Семинога чи наївний, чи таким прикидається. Хто ж буде публічно продавати землю на аукціонах? Особливо в історичному центрі столиці, заздалегідь попепреджуючи громадськість про “сюрпризи”? А головне - буде чітко відомо: хто й за скільки купив ту чи іншу ділянку. А як тоді бути чиновнику? Жити на одну зарплатню? Ага, зараз! Може ще запропонувати їм привселюдно покаятися у гріхах?

А що ж до тарифів, то можемо запевнити пана Семиногу та всю фракцію БЮТ, що у випадку зведення балансу проплачених послуг та фактично наданих, ЖКГ залишиться винним кожному власнику житла й чималеньку суму. Так що не терба марити щодо методів вилучення грошей у громадян. Краще б конфіскували їх у злодіїв.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Регіональні новини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Рабом є лише той, кого НЕ печуть кайдани”
Павло ШТЕПА

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.