Аратта - На головну

2 травня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Іменні квитки не допомогли: 70% залізничних квитків викуповуються в перші години

Добробут 6214 переглядів

Опубліковано - 18.06.2013 16:32 | Всі новини | Версія для друку

Іменні квитки не допомогли: 70% залізничних квитків викуповуються в перші години
Іменні квитки не допомогли: 70% залізничних квитків викуповуються в перші години
Близько 60-70% залізничних квитків на пікові дні пасажирських перевезень викуповуються у перші години відкриття їх продажу.

Про це сказав заступник начальника головного пасажирського управління Держадміністрації залізничного транспорту ("Укрзалізниця") Іван Терпяк.

"На пікові дні перевезень – за наявності трьох і більше вихідних на останній робочий день перед вихідними, згідно із проведеним аналізом, 60-70% квитків викупляється за перші години відкриття продажу", - сказав він.

Терпяк нагадав, що в новому графіку руху (з 26 травня) "Укрзалізниця" передбачила 291 пасажирський поїзд.

При цьому він сказав, що щодня проводиться аналіз пасажиропотоку й на його підставі ухвалюються рішення про скорочення схем деяких поїздів і збільшення схем поїздів у найбільш затребуваних напрямках.

Терпяк також повідомив, що, згідно з аналізом, у період із 8 по 17 червня складом Південно-Західної залізної дороги пропонувалося від 8 тисяч до 11 тисяч місць у поїздах у кримському напрямку. При цьому щодня від 600 до 1,2 тисячі місць у поїздах після відправлення залишалися вільними.

"Необхідно розуміти: квитки продаються не тільки від початкової до кінцевої станції, але й на проміжні станції по маршруту проходження", - наголосив Терпяк.

Найближча дата пікових перевезень – 21 червня. Після неї пік перевезень очікується в першій декаді серпня у кримському напрямку, до Дня Незалежності України й в останній декаді серпня – на вивіз пасажирів із Кримського півострова, зазначив він.

На запитання про можливість збільшення кількості рухомого складу на період пікових навантажень, Терпяк відповів, що "Укрзалізниці" бракує пасажирського рухомого складу через його високе фізичне зношування й відсутність можливості його відновлення.

Водночас, він наголосив, що у пікові дні залізниця шукає можливість збільшувати кількість рухомого складу, зокрема, за рахунок "дитячих" поїздів у випадку відсутності замовлень на організовані перевезення дітей.

Говорячи про можливість махінацій із продажем залізничних квитків, чиновник повідомив, що разом із органами внутрішніх справ розроблені й виконуються спецзаходи та порядок відстеження осіб, які пропонують квитки "з рук".

"Але хочу сказати: на законодавчому рівні ще не врегульовано питання про відповідальність за здійснення таких угод", - зазначив Терпяк.

Він наголосив, що для "Укрзалізниці" у цьому контексті головне – щоб її працівники не були задіяні в співпраці з такими особами.

"Установлено контроль. Зараз квитковим касирам на робочих місцях заборонено мати телефонний зв’язок, крім внутрішнього, робочого", - сказав Терпяк.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Добробут»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Чим обмеженішим є світогляд людини, чим менше вона знайома з історією, природою і філософією, тим щиріша її прихильність до своєї релігії ”
Людвіг Фейєрбах

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.