Аратта - На головну

25 квітня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


В українських аптеках 5% ліків - фальсифікат

Добробут 7558 переглядів

Опубліковано - 10.09.2013 22:13 | Всі новини | Версія для друку

В українських аптеках 5% ліків - фальсифікат
В українських аптеках 5% ліків - фальсифікат
Не менше ніж 5% фармацевтичного ринку держави заполонив фальсифікат.

Про це сьогодні повідомив народний депутат від партії БЮТ, член тимчасової комісії з розслідування діяльності Міністерства охорони здоров’я України Павло Петренко.

За його словами, лише за минулий рік через вживання підробок чи неправильне лікування препарати вкоротили віку сорок співвітчизників.

Проте у Міністерстві проблему бачать не у фальсифікаті, а у відсутності культури застосування медикаментів. "Як ми застосовуємо препарат – колосальний об’єм фактів самолікування призвів до надколосального перекосу захворюваності та споживання ліків", - зазначив радник Міністра охорони здоров’я Віктор Чумак.

Проте, у тимчасовій слідчій комісії Верховної Ради з розслідування діяльності МОЗ стверджують, що в законодавстві залишаються лазівки, через які навіть вилучені препарати можуть повернутися на ринок.

Зараз в Україні обігом ліків займається дві служби: Міністерство охорони здоров’я реєструє, а Держлікслужба - надає сертифікати.

"Виходить перенавантаження, коли 2 різні органи займаються видачею. Одні видають сертифікат, другі реєстраційні посвідчення. Вона абсолютно не європейська. Тому що в Європі цими функціями опікується один орган. У Європі саме після створення єдиного регулятора вдалося не тільки зменшити кількість підробок на ринку, а й стабілізувати ціни на препарати", - зазначив Павло Петренко.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Добробут»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли ти говориш про Господа або Його чесноти, роби це серйозно і з належною повагою”
Джордж Вашінгтон

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.