Аратта - На головну

2 травня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в селі Лемеші (Чернігівська область) на початку XVIII століття народився хлопчик Олексій Розум. У вільний від випасу корів час, він співав у сільскому церковному хорі, де був помічений, відправлений до Петербургу й згодом став графом Розумовським й вінчаним чоловіком імператриці Елизавети (щоправда без права престолонаслідування). Брат графа Кирило у 18 років (!!!) очолив петербургську академію наук, а згодом ще й став гетьманом Лівобережної України...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Більшість українців за єдину державну мову, європейський вибір та унітарність

Громадська думка 9756 переглядів

Опубліковано - 22.04.2014 14:07 | Всі новини | Версія для друку

Більшість українців за єдину державну мову, європейський вибір та унітарність
Більшість українців за єдину державну мову, європейський вибір та унітарність
Більшість українців виступають за єдину державну мову, європейський вибір та унітарний характер держави, однак проти вступу до НАТО.

Згідно з результатами дослідження соціологічної служби Центру Разумкова та соціологічної групи «Рейтинг», якби найближчим часом відбувся референдум щодо актуальних проблем розвитку України, то в ньому точно або скоріш за все взяли б участь 82,7% опитаних.

Якщо рахувати від усіх респондентів, то результати виглядають наступним чином: якби в Україні відбувся референдум щодо форми територіального устрою України, за те, щоб країна стала федеративною державою, готові проголосувати 16,7% усіх опитаних. 69,3% обрали варіант унітарного устрою з децентралізацією влади.

Якби на референдум було винесено питання про статус мов, то 56,5% від усіх опитаних висловилися б за те, щоб єдиною державною залишалася українська, а російська вільно використовувалась. 37,6% готові підтримати варіант, за яким українська та російська – дві державні мови. Якби темою референдуму була проблема інтеграційного вибору України, 54,5% усіх опитаних підтримали б вступ до Європейського Союзу, тоді як приєднання до Митного союзу готові підтримати 23,9% громадян. 35,8% респондентів підтримали би вступ до НАТО, а 47,9% висловилися б проти.

Створення єдиної союзної держави у складі Росії, Білорусі та України підтримують 20,1%, не підтримують – 70,5%. Вступ України до складу Росії у вигляді частини Росії підтримують лише 7,5%, проти – 84,8%.

Дослідження проводилося з 28 березня по 2 квітня у всіх регіонах України за винятком Криму. Теоретична похибка вибірки – 1,9%.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Громадська думка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Людина – це духовна істота. Саме тепер на часі звернення до традицій і духовності рідного народу. Чесність, щирість, мудрість – ось що вимагається від нових людей України. Потрібна Нова Січ – Духовна Січ! ”
О.Бердник, український філософ і письменник, засновник Української Духовної Республіки

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.