Аратта - На головну

6 травня 2024, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Захід програє інформаційну війну з Росією через неефективних лідерів

Світ навколо нас 7781 перегляд

Опубліковано - 26.05.2015 12:32 | Всі новини | Версія для друку

Захід програє інформаційну війну з Росією через неефективних лідерів
Захід програє інформаційну війну з Росією через неефективних лідерів
Західні лідери повинні усвідомити загрозу, яку становить для них агресивна політика суперників, і подолати її.

Про це йдеться у статті, опублікованій американським виданням The Washington Times.

Автор публікації зазначає, що російська агресія в Україні поєднується із зневагою Кремля до української державності. Зокрема, в інформаційній війні російська пропаганда використовує тези про нібито нелегітимність уряду та «несправжність» української держави загалом.

У статті наголошують, що цю ж інформацію російські пропагандисти використовують для формування громадської думки в західних країнах. Разом з тим автор звертає увагу на антизахідну риторику Росії, яку вона успадкувала від СРСР.

«Старий радянський наратив про те, який Захід в цілому декадентський, аморальний і, отже, слабкий також часто виникає в дискусіях», - пише The Washington Times.

«Росіяни населяли Батьківщину понад тисячу років», - часто йдеться в коментарях. «Американці не читають. Вони товсті. Вони не мають жодного уявлення про історію або культуру. Вони неписьменні. Вони не прості примітивні люди, не достойні величі», - додають у статті.

Автор публікації зазначає, що Захід дійсно програє інформаційну війну через «слабке і неефективне, або неіснуюче лідерство».

«Захід втратив моральний авторитет, здобутий після закінчення холодної війни. Світ бачить це; він не дурний. У нас є президент (США, Барак Обама –Ред.) який має на увазі не те, що каже, робить порожні погрози, умиротворює наших противників, не бореться зі злом та руйнує стосунки з нашими союзниками. Я завжди говорив, що можна не слухати, про що говорить Барак Обама, натомість варто стежити за результатами його дій і політики. А результати - це слабка економіка, втрата американського престижу і влади, зниження військового потенціалу, ісламський халіфат на Близькому Сході, марш Росії, погрози Китаю нашим союзникам в Тихоокеанському регіоні тощо», - йдеться у статті.

«Захід повинен боротися з цими випробуваннями, координованими загрозами для самого його існування. Нам потрібен лідер, який зможе усвідомити цю загрозу і боротися з нею», - резюмували у статті.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли ми не знаємо собі ціни, то чого ми варті?”
Микола Левицький

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.