Аратта - На головну

19 травня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Рада Європи перевірить, як окупаційна влада Криму забезпечує права людини

Світ навколо нас Регіон: Автономна республіка Крим 6132 перегляди

Опубліковано - 25.01.2016 14:17 | Всі новини | Версія для друку

Рада Європи перевірить, як окупаційна влада Криму забезпечує права людини
Рада Європи перевірить, як окупаційна влада Криму забезпечує права людини
Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд оголосив про початок роботи в Криму місії з прав людини.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Ради Європи.

Зазначається, що місію очолить швейцарський дипломат Жерар Студман, йому будуть допомагати три члени секретаріату Ради Європи.

Ягланд заявив, що понад рік жодна делегація міжнародних організацій так і не змогла потрапити на територію окупованого півострова.

Стало відомо, що місія буде проводитися в умовах повної незалежності і не буде стосуватися питань, пов’язаних з територіальним статусом Криму.

"Мандат місії охоплює всі основні питання прав людини, включаючи свободу вираження думок і свободи ЗМІ; свободу асоціацій і зборів; права меншин; місцеве самоврядування; боротьбу з корупцією та умови утримання у в’язницях", - наголошується у повідомленні.

Раніше в 12-ій доповіді Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні йшлося, що в Автономній Республіці Крим, статус якої визначений резолюцією Генеральної асамблеї ООН 68/262, жителі продовжують зазнавати суттєвого обмеження їхніх прав у зв’язку із застосуванням обмежувальних правових норм, накладених на них Російською Федерацією.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Кількатисячолітня безперервна традиція густонаселеної Пра-України... дає сучасним українцям доказ непорушності володіння своєю землею упродовж тисячоліть. Треба визволитися від змови істориків.”
Юрій Липа

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.