Аратта - На головну

2 травня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовший духовий музичний інструмент в світі - це трембіта, — конічна дерев’яна труба без бокових отворів. ЇЇ довжина може досягати чотирьох метрів. Діапазон трембіти — дві з половиною октави. Її звуки чутно більш ніж за десять кілометрів. Цей традиційний для жителів українських Карпат інструмент і досі використовується. Трембітарі сповіщають горян про важливі події. Якщо Ви включите до програми своєї подорожі один з фестивалів краю, то обов’язково познайомитеся з незвичайним інструментом.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Кібервійна. На мережі НАТО щомісяця здійснюють близько 500 кібератак

Світ навколо нас 7385 переглядів

Опубліковано - 19.01.2017 15:55 | Всі новини | Версія для друку

Кібервійна. На мережі НАТО щомісяця здійснюють близько 500 кібератак
Кібервійна. На мережі НАТО щомісяця здійснюють близько 500 кібератак
Кількість кібератак на мережі установ НАТО у 2016 році була на 60 відсотків вищою за попередній рік. Атаки фінансувалися державними інстанціями різних країн, заявляє генсек НАТО.

Кількість хакерських атак на мережі Північноатлантичного альянсу за останній рік зросла на 60 відсотків, заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг в інтерв’ю Die Welt, опублікованому в четвер, 19 січня. З його інформацією, в середньому за місяць в 2016 році налічувалося 500 небезпечних кібератак на установи НАТО, які вимагали рішучих заходів з боку експертів. При цьому більшість цих атак здійснювалися не приватними особами, а фінансувалися державними інстанціями різних країн.

Кібератаки представляють дуже велику потенційну небезпеку, оскільки можуть порушити, наприклад, енергопостачання або медичне обслуговування або завдати шкоди іншим важливим інфраструктурам. "Крім того, вони можуть пошкодити обороноздатність НАТО і вплинути на роботу наших збройних сил, - сказав Столтенберг, пояснивши, що будь-яка військова діяльність базується сьогодні на передачі даних. - Якщо цей процес (передача даних - Ред.) порушується, то може бути завдано значної шкоди".

Тому, заявив генеральний секретар НАТО, в разі широкомасштабних кібернападів може бути задіяна стаття п’ята статуту альянсу, яка передбачає допомогу всіх його членів постраждалій країні.

Єнс Столтенберг висловив також стурбованість можливою маніпуляцією даними під час виборчих кампаній: "У НАТО надходять повідомлення від різних урядів країн-членів, які побоюються, що хакери намагатимуться втрутитися в національну передвиборну боротьбу. У такому випадку кіберзлочинці будуть підривати демократію".
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Свобода, якщо вона пустила коріння, швидко зростає”
Джордж Вашінгтон

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.