Аратта - На головну

19 травня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Кремль отримав нові санкції

Світ навколо нас 4592 перегляди

Опубліковано - 21.09.2018 08:58 | Всі новини | Версія для друку

Кремль отримав нові санкції
Кремль отримав нові санкції
Президент США Дональд Трамп видав наказ “Про уповноваження втілення ряду санкцій, передбачених законом США “Про протидію суперникам Америки шляхом санкцій” (CAATSA).

Йдеться про санкції стосовно Росії, введені через її агресію по відношенню до України, анексію Криму, кібернапади і втручання до виборів США 2016 року, повідомляє Державний департамент.

Деждепартамент оголосив про два кроки, які Держсекретар США планує зробити сьогодні на виконання наказу:

Перше, Дежрсекретар додає 33 фізичні особи та компанії до санкційного переліку за участь від імені та на користь російського оборонного сектору, або розвідки. Таким чином, ті про кого буде встановлено, що вони умисно і свідомо проводять значні операції з цими особами підпадуть під санкції в рамках положення 231 CAATSA.

Друге, запроваджуються санкції проти китайського Департаменту з розробки устаткування та його директора Лі Шаньфу за проведення масштабних операцій з "Рособоронекспортом" – російською компанією, що відповідає за торгівлю зброєю.

Серед цих операцій – постачання російського винищувача Су-35 в Китай в 2017 році та устаткування для ракетної системи C-400 d 2018 році.

Санкції проти Департаменту включатимуть відмову в експортних ліцензіях, заборона на проведення операцій з фінансовою системою США, блокування власності в межах юрисдикції США, йдеться в повідомленні Держдепу.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Мале знання віддаляє від Бога, велике - приводить до Нього знову ”
Ф. Бекон, англійський філософ

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.