Аратта - На головну

19 травня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Москва отримала ноту Києва про припинення Договору про дружбу

Політика 4548 переглядів

Опубліковано - 25.09.2018 17:24 | Всі новини | Версія для друку

Москва отримала ноту Києва про припинення Договору про дружбу
Москва отримала ноту Києва про припинення Договору про дружбу
Ноту Києва про припинення Договору про дружбу принесли в понеділок, заявив російський дипломат. За його словами, угода перестане діяти з 1 квітня 2019 року.

Росія отримала офіційну ноту від Києва про непродовженя Договору про дружбу. Про це повідомив у вівторок, 25 вересня, директор другого департаменту СНД у МЗС РФ Андрєй Руденко, інформує російське агентство ТАСС. За його словами, ноту приніс у понеділок, 24 вересня, тимчасовий повірений у справах України. Руденко також додав, що договір перестане діяти з 1 квітня 2019 року. "Україна вирішила не пролонгувати великий договір з Росією, звісно, ми вельми шкодуємо", - заявив російський дипломат.

Договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Росією було підписано 31 травня 1997 року. Договір набув чинності 1 квітня 1999 року (з моменту обміну ратифікаційними грамотами) терміном на 10 років із подальшим автоматичним продовженням так само на десятирічний термін за відсутності заперечень сторін. Документом закріплювався принцип стратегічного партнерства між Москвою та Києвом, визнання непорушності наявних кордонів, поваги територіальної цілісності та взаємного зобов’язання не використовувати свою територію на шкоду безпеці одна одної.

Як повідомлялося раніше, 17 вересня президент України Петро Порошенко підписав указ, який надав чинності схваленому раніше рішенню Ради національної безпеки та оборони про відмову Києва подовжувати дію Договору про дружбу, співробітництво й партнерство між Україною та Російською Федерацією. Раніше із пропозицією щодо припинення Україною дії двостроннього договору виступило МЗС України.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Навчаючи інших, ми вчимося самі”
Сенека

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.