Аратта - На головну

19 травня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Google, Facebook та інші інтернет-компанії допоможуть ЄС боротися з «фейками»

Світ навколо нас 4386 переглядів

Опубліковано - 26.09.2018 18:47 | Всі новини | Версія для друку

Google, Facebook та інші інтернет-компанії допоможуть ЄС боротися з «фейками»
Google, Facebook та інші інтернет-компанії допоможуть ЄС боротися з «фейками»
Світові лідери інтернету, зокрема Google, Facebook, Twitter та Mozilla, ухвалили рішення спільно діяти та інвестувати в технології, які дозволять боротися із розповсюдженням дезінформації та «фейків» у мережі Євросоюзу.

Це підтвердила в інтерв’ю Радіо Свобода 26 вересня єврокомісар із цифрової економіки Марія Ґабріель.

Компанії взяли на себе зобов’язання діяти в межах нового щойно уваленого «кодексу поведінки» для боротьби з дезінформацією в інтернеті, особливо з огляду на підготовку до європейських виборів 2019 року.

Коментуючи публікацію цього «кодексу», єврокомісар заявила, що ЄС намагається особливо акцентувати увагу на прозорості спонсорів контенту, зокрема, публічної реклами, наданні споживачам можливість сигналізувати про неправдиву інформацію та обмеженні можливостей ініціаторів дезінформації.

«Традиційні мас-медіа та європейські суспільства нині постали перед викликом поширення дезінформації. Те, що нині опублікований «кодекс поведінки», є першим випадком у світі, коли на нашу вимогу компанії погодились на безліч саморегулюючих стандартів боротьби з дезінформацією у всьому світі на добровільній основі», – пояснила єврокомісар, зауваживши, що тепер протягом двох тижнів Єврокомісією будуть проаналізовані «всі пункти та додатки» цього документа і за необхідності представлені «додаткові напрямки роботи».

Коментуючи, те, як зусилля ЄС у боротьбі із дезінформацією можуть стати прикладом для таких держав, як Україна, Марія Ґабріель каже, що «я не хотіла б щоб одне дерево ховало за собою цілий ліс. Це проблема кожного, всієї Європи, тож саме у цьому напрямку я намагатимуся продовжувати свої дії».

У квітні цього року Єврокомісія, на тлі тиску з боку держав ЄС та США, де через соцмережі впливали на вибори й референдум щодо виходу Британії зі співдружності, закликала світові веб-платформи та соцмережі розробити план боротьби із поширенням «фейків» та сприяти зниженню рівня дезінформування.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

У нашого Українського народу існує повір’я, що від тих батьків, які не дотримуються звичаїв, родяться діти, що стають вовкулаками. Вовкулака, бувши в людській постаті, до церкви не ходить, з людьми не вітається і звичаїв людських не знає”
Олекса Воропай

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.