Аратта - На головну

19 травня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Кібервійна. Росія, Китай, Іран намагаються вплинути на вибори у 2018, 2020 у США

Світ навколо нас 5100 переглядів

Опубліковано - 20.10.2018 12:02 | Всі новини | Версія для друку

Кібервійна. Росія, Китай, Іран намагаються вплинути на вибори у 2018, 2020 у США
Кібервійна. Росія, Китай, Іран намагаються вплинути на вибори у 2018, 2020 у США
Розвідувальні служби США у спільній заяві висловили занепокоєння щодо намагань Росії, Китаю та Ірану вплинути на американських виборців та політичні рішення США.

"Ми занепокоєні з приводу поточних кампаній, які здійснюють Росія, Китай та інші закордонні суб’єкти, включно з Іраном, і які націлені на підрив довіри до демократичних інституцій а також прагнуть вплинути на громадську думку та урядову політику. Ці заходи також можуть мати на меті вплинути на точку зору та рішення виборців на виборах 2018 та 2020 років у США", - йдеться у офіційній заяві з даного приводу.

Американські спецслужби також відзначають брак доказів того, що мали місце кібервтручання, які могли би зірвати процес волевиявлення.

"Окремі елементи цих кампаній набувають таких форм як посилення розбіжностей у суспільстві за допомогою соціальних мереж, спонсорування специфічної інформації в англомовних ЗМІ подібних до RT та Sputnik, поширення дезінформації щодо політиків через дружньо налаштовані прес-служби та поширення пропаганди іноземних урядів", - йдеться у заяві.

Американські правоохоронці також відзначають, що владі на місцях, яка безпосередньо стикається із спробами втручання вдається перешкоджати їм, або оперативно долати наслідки таких зусиль.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Підозр у людини тим більше, чим менше вона знає”
Френсіс Бекон

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.