Аратта - На головну

18 травня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- свій шлях до Місяця радянський «Луноход» розпочав в Україні. Для підготовки команди, що ним керувала, та для випробовувань самого апарата в кримських горах під Сімферополем було створено спеціальний «місяцедром». У 70-х на Місяць було запущено всього два «трактори» — «Луноход-1» та «Луноход-2». Під час виконання місячної місії «трактористи» теж знаходилися в Криму — у центрі керування в селищі Шкільне. Пізніше зі Шкільного керували роботою космічних кораблів «Союз», брали участь у здійсненні першої міжнародної стиковки «Союз»-«Аполон», відстежували перший, і єдиний, політ радянського «човника» «Буран». Після проголошення незалежності України центр у Криму було майже повністю знищено...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Посли ЄС погодили санкції проти Росії через агресію у Керченській протоці

Політика 3457 переглядів

Опубліковано - 6.03.2019 17:05 | Всі новини | Версія для друку

Посли ЄС погодили санкції проти Росії через агресію у Керченській протоці
Посли ЄС погодили санкції проти Росії через агресію у Керченській протоці
Постійні представники держав ЄС дали “зелене світло” персональним санкціям проти РФ за агресію в Керченській протоці. Росія досі не відпустила 24 українських моряків.

Комітет постійних представників Євросоюзу погодив санкції проти Росії через події у Керченській протоці та Чорному морі в листопаді минулого року. Засідання комітету відбулося у середу, 6 березня. Як повідомило DW джерело у дипломатичних колах ЄС, представники держав ЄС дали "зелене світло" персональним санкціям стосовно восьми осіб. Очікується, що формально санкції затвердить Рада ЄС у другій половині наступного тижня.

Нагадаємо, у кінці листопада три українських військових судна спробували пройти Керченською протокою в Азовське море. Росія заблокувала прохід, а коли кораблі почали повертатися в Одесу, атакувала їх і захопила як судна, так і 24 членів екіпажу. Моряків Україна називає військовополоненими, а Росія судить за "незаконний перетин кордону".

У ЄС вимагали звільнити моряків і спершу робили ставку на дипломатію. Проте коли Москва так і не відпустила українців, у Брюсселі вирішити розробити персональні санкції. У лютому держави ЄС досягли політичного консенсусу щодо цих санкцій. Хто конкретно потрапить під них, у Євросоюзі не розкривають, адже персональні санкції передбачають як заборону на в’їзд до ЄС, так і замороження рахунків, якщо такі є на території об’єднання. Речник Євросоюзу лише підтвердив кореспонденту DW, що робота над санкціями триває, але відмовився уточнити, коли їх можуть остаточно ухвалити.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Причина того, що важко керувати народом, полягає в тому, що народ освічується і в ньому багато розумних ”
Лаоцзи

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.