Аратта - На головну

25 квітня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Україна скорочує імпорт газу

Газоват 4318 переглядів

Опубліковано - 12.03.2019 13:35 | Всі новини | Версія для друку

Україна скорочує імпорт газу
Україна скорочує імпорт газу
За січень-лютий Україна імпортувала 0,9 млрд кубометрів газу, що на 20% менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Про це повідомляє прес-служба ПАТ «Укртрансгаз».
"Усього за два місяці 2019 року в Україну імпортовано 0,9 млрд куб. м блакитного палива, що менше на 20%, або на 0,2 млрд куб. м, від аналогічного минулорічного обсягу", - йдеться в повідомленні

Зазначається, що уже четверту зиму поспіль Україна імпортує газ для своїх потреб виключно з країн ЄС.

Також Укртрансгаз інформує, що за січень-лютий 2019 року територією України було транспортовано 13,8 млрд кубометрів газу з РФ до європейських країн і Молдови. Порівняно з аналогічним показником 2018 року транзитні обсяги збільшилися на 1,8 млрд кубометрів, або на 15%.

З українських родовищ до газотранспортної системи за 2 місяці 2019 року надійшло 3,5 млрд кубометрів газу, що на 3% більше, ніж торік.

У січні-лютому до підземних сховищ газу (ПСГ) блакитне паливо практично не закачувалося, як і протягом такого самого періоду 2018 року. Відбір газу з ПСГ за січень-лютий поточного року становив 4,1 млрд куб. м, що на 0,6 млрд (або на 13%) менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Українським споживачам станом на кінець лютого магістральними газопроводами транспортовано 7,9 млрд кубометрів газу, що на 9% менше показника 2018 року.

Як повідомлялося раніше, у 2018 році було вироблено та розподілено через місцеві трубопроводи газоподібного палива на 83,4 млрд грн, що на 1,5% більше, ніж за 2017 рік.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Газоват»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

У сучасних умовах будь-яка нація, що не бажає «самознищення» чи рабського становища у світовому співтоваристві, повинна на перше місце висувати завдання інтелектуальної безпеки”
Юрій Канигін

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.