Аратта - На головну

25 квітня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


МВФ готовий до переговорів з Києвом після виборів та формування уряду

Економіка 4022 перегляди

Опубліковано - 29.05.2019 13:54 | Всі новини | Версія для друку

МВФ готовий до переговорів з Києвом після виборів та формування уряду
МВФ готовий до переговорів з Києвом після виборів та формування уряду
Місія Міжнародного валютного фонду готова прибути до України для переговорів після парламентських виборів і призначення нового уряду. Про це йшлося на зустрічі Зеленського з представниками фонду.

У вівторок, 28 травня керівник місії Міжнародного валютного фонду (МВФ) в Україні Рон ван Роден заявив про готовність прибути до Києва для продовження переговорів вже після парламентських виборів та формування нового складу кабінету міністрів. Такі слова ван Родена наводить прес-служба українського президента Володимира Зеленського за підсумком його зустрічі із місією фонду.

"Ми не бачимо перешкод для співпраці. Готові після парламентських виборів, після того, як буде сформовано уряд, негайно приїхати до Києва і продовжувати переговори щодо того, яким чином надавати нашу підтримку", - цитує ван Родена прес-служба Зеленського.

Також представник МВФ зазначив, що до початку цих переговорів сторони проводитимуть консультації щодо формування нового порядку денного реформ, і наполіг на важливості продовження роботи антикорупційних інституцій: Національного антикорупційного бюро України, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та Вищого антикорупційного суду.

В свою чергу Зеленський під час зустрічі заявив, що МВФ завжди був надійним партнером України. "Україна зі свого боку також залишатиметься партнером, що дотримується своїх зобов’язань", - заявив президент.

Він також висловив сподівання, що новий склад Верховної Ради "забезпечить підґрунтя для отримання наступного траншу фінансування від фонду" і звинуватив чинний склад парламенту у "зволіканні з ухваленням реформаторських законопроектів". Попри це Зеленський пообіцяв, що поточного тижня до парламенту буде подано законопроект про відповідальність за незаконне збагачення, на ухваленні якого наполягає МВФ.

На зустрічі разом із президентом були присутні голова Національного банку України Яків Смолій та міністерка фінансів Оксана Маркарова. Під час перемовин Смолій наголосив, що продовження співпраці з МВФ є вкрай важливим для підтримки фінансової стабільності в Україні.

Нагадаємо, що 28 травня, напередодні зустрічі нового президента України Володимира Зеленського з місією Міжнародного валютного фонду (МВФ) у Києві олігарх Ігор Коломойський в інтерв’ю виданню Financial Times порадив главі держави оголосити дефолт за боргами МВФ. Із цією порадою Коломойський виступав вже неодноразово.

За день до цього прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що оголошення дефолту в Україні призведе до серйозних наслідків, від яких постраждають передусім "звичайні українці, які опиняться на межі виживання".
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Вони вважають життя наше забавою і житіє прибутковою торгівлею, бо кажуть, то повинно ж звідкілясь мати прибуток, бодай із зла”
Біблія

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.