Аратта - На головну

23 квітня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в селі Лемеші (Чернігівська область) на початку XVIII століття народився хлопчик Олексій Розум. У вільний від випасу корів час, він співав у сільскому церковному хорі, де був помічений, відправлений до Петербургу й згодом став графом Розумовським й вінчаним чоловіком імператриці Елизавети (щоправда без права престолонаслідування). Брат графа Кирило у 18 років (!!!) очолив петербургську академію наук, а згодом ще й став гетьманом Лівобережної України...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Меркель та Шмигаль обговорили реформи в Україні та ситуацію на Донбасі

Війна з Росією (АТО) 2109 переглядів

Опубліковано - 12.05.2020 19:49 | Всі новини | Версія для друку

Меркель та Шмигаль обговорили реформи в Україні та ситуацію на Донбасі
Меркель та Шмигаль обговорили реформи в Україні та ситуацію на Донбасі
Анґела Меркель та Денис Шмигаль провели відеконференцію, під час якої обговорили реформи в Україні, ситуацію на Донбасі, а також пандемію COVID-19.

Канцлерка ФРН Анґела Меркель (Angela Merkel) та прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у вівторок, 12 травня, провели відеоконференцію, повідомляє пресслужба федерального уряду Німеччини.

За словами речника федерального уряду Штеффена Зайберта (Steffen Seibert), голови урядів обмінялися думками щодо тісних двосторонніх та економічних відносин, процесу реформ в Україні та безпекової ситуації на Сході України. Меркель пообіцяла Шмигалю і надалі підтримувати взятий Україною курс реформ, особливо у сферах децентралізації, енергетики, судової реформи та боротьби з корупцією. У свою чергу, прем’єр-міністр наголосив, що український уряд продовжить курс реформ у тісній співпраці з ЄС та МВФ.

Під час відеоконференції Меркель та Шмигаль також обговорили заходи щодо стримування пандемії COVID-19. Канцлерка пообіцяла вивчити всі можливості підтримки України у врегулюванні цієї кризи.

Пресслужба уряду ФРН нагадує, що Німеччина є одним з найважливіших економічних партнерів України, обсяг двосторонньої торгівлі склав у 2019 році 7,8 мільярда євро. В Україні працюють близько 2000 німецьких компаній. З 2014 року Німеччина надала Україні допомогу на загальну суму близько 1,2 мільярда євро. У 2019 році ФРН була також найбільшим донором гуманітарної допомоги Україні в рамках двосторонніх відносин.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Війна з Росією (АТО)»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Особа, що не володіє мовою народу, на землі якого проживає, - гість або окупант, або раб цього окупанта”
Карл Маркс

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.