Аратта - На головну

26 квітня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


«Шоу для телебачення»: міжнародні реакції на послання Зеленського до парламенту

Політика 864 перегляди

Опубліковано - 20.10.2020 18:45 | Всі новини | Версія для друку

«Шоу для телебачення»: міжнародні реакції на послання Зеленського до парламенту
«Шоу для телебачення»: міжнародні реакції на послання Зеленського до парламенту
20 жовтня президент України Володимир Зеленський виступив у Верховній Раді зі щорічним посланням до парламенту «про внутрішнє і зовнішнє становище України». Радіо Свобода публікує перші міжнародні реакції на виступ.

«Президент України Володимир Зеленський сьогодні виступив із зверненням до парламенту. А точніше, він прочитав своє звернення з телесуфлера. Вся подія була чисто шоу-постановою для телебачення, а не виступом перед парламентом», – написав у своєму твітері голова представництва німецького фонду Генріха Белля в Україні Сергій Сумленний в англомовному твіті.

«Сьогодні Зеленський звернувся до Ради. Дуже дотепно: «Ми хочемо, щоб люди там [у Криму та Донбасі] знали правду про Україну від України, а не від Кисельова», – пише у своєму твіттері Мелінда Геррінг із «Атлантичної ради».

Виступ Зеленського показовий: він здебільшого зупинявся на коронавірусі та війні. Потім він вдавався до швидких вивертів, щоб зобразити Україну сучасною, і нарешті заговорив про судову реформу та інші важкі теми аж в кінці», – додає експертка.

«Мені цікаво – українською мовою Зеленський вживав термін «народовладдя», а не «демократія», чи вважаються ці два синонімами?», – запитує кореспондент газети Lacroix Фабріз Депрез, у відповідь на твіт президента.

Дослідник Польського інституту міжнародних відносин (PISM) Даніель Желіговський, який уважно стежить за подіями в Україні, звернув особливу увагу на фразу Зеленського про будівництво конструктивного діалогу і добросусідські відносини з Угорщиною, Румунією, Польщею. «Разом з Польщею та Литвою ми заснували Люблінський трикутник», – цитує експерт українського президента у своєму твітері.

Оглядач Алекс Кокчаров звернув увагу на заяву українського президента про будівництво двох державних українських військово-морських баз для захисту Чорноморського регіону.

Серед тем, про які говорив президент України Володимир Зеленський перед парламентом: протидія епідемії коронавірусу, шляхи встановлення миру на сході України, деокупація Донбасу та повернення Криму, співпраця із міжнародними інституціями та країнами, які підтримують Україну, боротьба з корупцією, зміцнення народовладдя, проведення опитувань громадської думки, а також розвиток Збройних сил України і співпраця з НАТО.

Президент мав виступити зі щорічним посланням до Верховної Ради ще у квітні, але через епідемію коронавірусу обумовлене законодавством щорічне послання відклали.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ми захоплюємося старовиною, але живемо сучасністю ”
Овідій

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.