Аратта - На головну

18 травня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Sikorsky Aircraft хоче отримати дозвіл на складання гвинтокрилів в Україні

Технології 8426 переглядів

Опубліковано - 6.07.2007 00:48 | Всі новини | Версія для друку

Багатоцільовий гвинтокрил Sikorsky S-76
Багатоцільовий гвинтокрил Sikorsky S-76
Корпорація Sikorsky Aircraft має намір отримати дозвіл Державного департаменту США для організації складання гвинтокрилів в Україні. Про це повідомив президент - голова ради директорів ВАТ “Мотор Січ” (Запоріжжя) Вячеслав Богуслаєв.

За його словами, отримання дозволу Держдепартаменту США на передачу відповідної технології на сьогодні є однією з головних проблем.

Богуслаєв нагадав, що проект випуску гвинтокрилів підтримує Президент Віктор Ющенко.

Президент "Мотор Січі" також відзначив, що представники Sikorsky Aircraft вже двічі відвідували ВАТ "Мотор Січ" для ознайомлення з можливостями підприємства. При цьому американські фахівці шукають не тільки відповідні потужності, але і культуру виробництва, підкреслив Богуслаєв.

Крім ВАТ "Мотор Січ" розглядається також можливість співпраці з Конотопським авіаремонтним заводом Міністерства оборони "Авіакон".

Відзначимо, що згідно попередніх домовленостей, досягнутим під час останнього візиту в Запоріжжя представників Sikorsky Aircraft, пропонується взяти за основу для виробництва новий гвинтокрил S-76, розроблений Sikorsky для цивільного застосування: двигуни вироблятиме "Мотор Січ", а комплектуючі поставлятиме американська корпорація. Безпосередньо складанням може займатися Конотопський авіазавод.

Багатоцільовий гвинтокрил S-76 випускається з 1979 року. Базова версія передбачає перевезення 12 пасажирів з екіпажем з двох пілотів на відстань до 740 км. зі швидкістю 230 км/ч. Зараз існує понад десяти модифікацій S-76.
Сергій Ігоревич Сікорський - консультант і один із співласників Sikorsky Aircraft, син засновника компанії Ігоря Івановича Сікорського
Сергій Ігоревич Сікорський - консультант і один із співласників Sikorsky Aircraft, син засновника компанії Ігоря Івановича Сікорського
Sikorsky Aircraft - американська літако- і вертольотобудівна корпорація створена в 1925 році вихідцем з України Ігорем Сікорським.

ВАТ "Мотор Січ" є одним з провідних виробників авіадвигунів в СНД. Випускає авіаційні двигуни для гвинтокрилів Мі і Ка, літаків Ан-124, Ан-140, Як-130. У 2006 р. прибуток підприємства склав 60 млн. грн. (у 2005 р. - 85,963 млн. грн.). Оборот компанії в 2006 р. склав 1,2 млрд. грн. і виріс в порівнянні з 2005 р. на 14%. У 2007 р. підприємство планує збільшити дохід на 17%. Підприємство експортує 85% продукції, на Росію доводиться 39%.

В Україні виробництвом гвинтокрилів займаються два підприємства: "Аерокоптер" (Полтава) випускає машини серії АК-1 (двомісний одномоторний гвинтокрил "Санька" вартістю від 100 тис. дол.); київський "Авіаімпекс" планує випускати легкі гвинтокрили "Ангел" (120 тис. дол.) і чотиримісні двомоторні "Кадети" (розрахункова вартість - близько 250 тис. дол.), повідомляє авіаційний портал "Крила".
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Знання певних принципів легко компенсує незнання деяких фактів ”
К. Гельвецій

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.