Аратта - На головну

11 травня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Як не згоріти на роботі

Охорона здоров`я 8865 переглядів

Опубліковано - 13.07.2006 19:18 | Всі новини | Версія для друку

Всіх грошей не заробиш...
Всіх грошей не заробиш...
Трудоголікам загрожує цілий букет недуг. Бо ж організм не завжди може впоратися з навантаженнями і врешті-решт дає збій.

Крім виробничих травм, серцево-судинних захворювань і гіпертонії, можна “заробити” синдром емоційного згоряння.

Особи, котрі проводять багато часу на роботі, ризикують серйозно захворіти. За результатами дослідження вчених, ймовірність отримання виробничої виснаженості осіб «у віці» збільшується на 61%. Якщо робота у людини займає понад 12 годин на добу, вона ризикує набути найрізноманітніших захворювань, оскільки організм не встигає давати собі раду з навантаженнями. Найвразливішим місцем трудоголіка експерти назвали серце. Серед керівної ланки близько третини хворіють на серцево-судинні недуги. У віці 40-49 років гіпертонічну хворобу мають 50 відсотків керівників-чоловіків.

Трудоголіки можуть захворіти на синдром емоційного згоряння. Енергійний трудоголік раптом починає відчувати втому і роздратування, а думка про роботу починає викликати нудоту. Синдром емоційного згоряння – найнебезпечніша професійна хвороба всіх, хто працює з людьми: учителів, продавців, лікарів, менеджерів, журналістів, бізнесменів, політиків. Синдром розвивається поступово і проходить три стадії. Спочатку зникає радість, все у житті починає видаватися сірим і нудним. Відтак людину охоплює роздратування стосовно домашніх і друзів. Потім різко падає інтерес до роботи, що призводить до неприємностей на службі. У людини зникає зацікавленість до всього, що її оточує, ніби всередині все згоріло.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Охорона здоров`я»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія має свою правду, легенда - свою”
Віктор Гюго

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.