Аратта - На головну

27 квітня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Війна у Грузії. Російські окупанти вже плануть, де поставити бази окупаційних військ

Новини Сакартвело 9121 перегляд

Опубліковано - 28.08.2008 15:48 | Всі новини | Версія для друку

Війна у Грузії. Російські окупанти вже плануть, де поставити бази окупаційних військ
Війна у Грузії. Російські окупанти вже плануть, де поставити бази окупаційних військ
Російські експерти розглядають можливість створення на території Абхазії і Південної Осетії шонайменше трьох військових баз.

Про це повідомляють російські інформагенції з посиланням на анонімне джерело у військово-дипломатичних кругах в Москві.

За словами співбесідника, бази можуть бути створені в абхазьких містах Гудауті і Очамчірі, а також в південноосетинській Джаві. Як уточнює джерело, бази переважно розміщувати там, де за радянських часів знаходилися військові частини. У Гудауті, де є військовий аеродром, може бути розміщена десантно-штурмова частина, авіація і засоби ППО, в порту Очамчіра - частина кораблів Чорноморського флоту, в Джаві - мотострілкова бригада.

Розгортання баз може початися тільки після укладання відповідних угод Росією з Абхазією і Південною Осетією. Раніше маріонетковий президент Південної Осетії Едуард Кокойти вже заявив про готовність укласти з РФ договір про дружбу і запропонував створити на території республіки російську базу.

За словами неназваного джерела в керівництві РФ, Абхазія і Південна Осетія з часом можуть стати членами Організації договору про колективну безпеку (ОДКБ), куди зараз входять Росія, Вірменія, Білорусія, Казахстан, Киргизія, Таджикистан і Узбекистан.

Президент РФ Дмітрій Медвєдєв заявив про визнання незалежності Південної Осетії і Абхазії 26 серпня. Грузія продовжує вважати ці території своїми. Всі лідери західних країн заявили про підтримку Тбілісі.

За матеріалами росйських інформагенцій
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Новини Сакартвело»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Російське духовенство завжди навчало паству свою не пізнавати і любити Бога, а тільки боятися чортів, яких воно ж і розплодило зі своїми попадями ”
Василь Ключевський

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.