Аратта - На головну

19 травня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Космос погано спить вночі та переконаний, що киянину $100 - не гроші

Самоврядування 8430 переглядів

Опубліковано - 13.11.2008 17:21 | Всі новини | Версія для друку

Космос погано спить вночі та переконаний, що киянину $100 - не гроші
Космос погано спить вночі та переконаний, що киянину $100 - не гроші
Мер Києва Леонід Черновецький вважає популістською роботу робочої групи при Кабінеті Міністрів із вивчення обгрунтованості підвищення тарифів на проїзд в Києві в 3-4 рази до 1,5-2 гривень за поїздку.

Про це Черновецький сказав журналістам, відповідаючи на питання про свою участь в роботі групи.

«Всі комісії з приводу тарифів на проїзд в Києві - це популізм. Це не правда, що в Києві проїзд для киян подорожчав», - сказав він.

На його думку, кияни практично безкоштовно користуються метрополітеном і наземним суспільним транспортом за рахунок використання довгострокових проїзних.

Разом з тим Черновецький сказав, що його мучить совість за те, що близько 100 тис. малозабезпечених киян не охоплено його розпорядженням про надання їм пільг на оплату проїзду.

Він не уточнив, що це за категорія громадян, проте заявив, що найближчим часом виправить ситуацію.

Як повідомлялося, 6 листопада перший віце-прем’єр Олександр Турчинов доручив Мінтрансзв’язку разом з Міністерством ЖКГ перевірити до 13 листопада обгрунтованість підвищення тарифів на послуги пасажирського транспорту в Києві.

4 листопада Київміськадміністрація підвищила тарифи на проїзд в наземному суспільному транспорті та в метро в 3-4 рази до 1,5-2 гривні за 1 поїздку.
Від “Аратти”: перевершити Космоса у частині брехні й популізму - навряд чи під силу будь-якій урядовій чи іншій комісії. Бо його локшина призначена для лохів чи тяжко хворих на розумові розлади.

Бо інші вміють рахувати. Зокрема, проїздний квиток на метро коштує 365 грн. на рік. Кияни активно використовують проїздний у робочі дні, а їх приблизно 200 на рік. Отже, при цьому, аж ніяк не виходить 50 копійок за одну поїздку, а приблизно 85-90 копійок. Окрім того, практично ніхто не користується одним видом транспорту, а проїздний на два види - вже коштує 575 грн., тобто $100. У задачі для самостійного обчислення пропонується знайти задекларовані мером 50 копійок за поїздку.

Для тих, хто полюбляє рахувати, пропонуємо знайти мерові 50 копійок у цінах на інші проїздні.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Самоврядування»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Почуття єдності нації неможливе без поваги до себе…”
Гарріет Бічер-Стоу

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.