Аратта - На головну

27 квітня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Закарпатських дітей навчали рекламувати туристичний потенціал свого краю

Туризм Регіон: Закарпатська область 11660 переглядів

Опубліковано - 8.08.2006 13:24 | Всі новини | Версія для друку

Закарпатських дітей навчали рекламувати туристичний потенціал свого краю
Закарпатських дітей навчали рекламувати туристичний потенціал свого краю
Сценарії рекламних роликів про туристичну привабливість власного регіону вчилися створювати вихованці дитячого екологічного табору «Школа життя», що тривав протягом двох тижнів у селі Стужиця Великоберезнянського району Закарпатської області.

Про це повідомив 8 серпня директор Благодійного фонду «Європейський дім», що виконує проект екологічного табору, Валентин Волошин.

Фінансові витрати табору взяв на себе Швейцарсько-український проект розвитку лісового господарства в Закарпатті FORZA. Серед напрямів проекту є й соціальний, тому частина роботи спрямована на підтримку села та пошук можливостей для його розвитку. Зокрема, юних мешканців сіл у літньому таборі «Школа життя» навчають елементам маркетингу для використання природних багатств довкілля та розвитку т.зв. сільського зеленого туризму. Табір «Школа життя» відбувається вже втретє.

Цього разу зміна пройшла під назвою «Знімальний майданчик»: діти готували сценарії і самостійно розігрували «ролики» про туристичні принади рідної місцевості, які мали б привабити туристів. У кінці відпочинку два загони спільними зусиллями готували також сценарій майбутнього фільму про життя їхнього табору.

Директор табору, психолог Надія Добош зауважила: «Ми навчаємо дітей не чекати лише команди, а бути відповідальними і вміти приймати власні рішення». Обов’язковими у програмі табору є командні ігри, психологічні вправи, а також дводенний похід на гору Кремінець, вершина якої є стиком трьох кордонів – польського, словацького й українського.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Туризм»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Сила уряду тримається на невігластві народу, і він знає це і тому завжди буде боротися проти просвітництва. Час нам зрозуміти це”
Лев Толстой

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.