Аратта - На головну

21 травня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Диоксінові пригоди. Президентський клерк показав, що язик не тільки до Києва може довести

Правосуддя 8454 перегляди

Опубліковано - 26.02.2009 15:32 | Всі новини | Версія для друку

Диоксінові пригоди. Президентський клерк показав, що язик не тільки до Києва може довести
Диоксінові пригоди. Президентський клерк показав, що язик не тільки до Києва може довести
Суд за позовом нардепа Давида Жванії до заступника Балоги Ігоря Пукшина вже показав, що клерки гаранта не тільки не здатні відповідати за свої слова, а й взагалі плювали на закони й Кримінальний Кодекс.

Про це повідомив представник Жванії у суді Геннадій Москаль.

Судові слухання показали, що чиновники високого рангу не навчилися відповідати за свої слова у демократичному суспільстві і не можуть знайти в себе мужності вибачитися.

Захисник Пукшина під час судового засідання заявив, що про причетність Жванії до отруєння Ющенка Пукшину стало відомо від слідчого ГПУ і від самого Президента України Ющенка, але згідно п.2 ст. 387 КК України у разі розголошення даних досудового слідства наступає кримінальна відповідальність: «Розголошення даних досудового слідства або дізнання, вчинене суддею, прокурором, слідчим, працівником органу дізнання, оперативно-розшукового органу незалежно від того, чи приймала ця особа безпосередньо участь у досудовому слідстві чи дізнанні, якщо розголошені дані ганьблять людину, принижують її честь і гідність, - карається штрафом від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років».

Захист буде наполягати, щоб на судове засідання було викликано слідчого Генеральної Прокуратури України, який веде справу про отруєння Ющенка, і самого Президента України, які б підтвердили чи спростували інформацію, надану суду представником Пукшина.

У зв'язку із цим винакають питання:

1. Навіщо слідчий ГПУ розповідав потерпілому Ющенку про якісь власні припущення, не підтверджені фактами і чи є ці припущення слідчою таємницею?

2. Чи закон однаковий для всіх, а саме - чи будуть притягнуті до кримінальної відповідальності за розголошення слідчої таємниці слідчий ГПУ, Ющенко та Пукшин?
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Правосуддя»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Кількатисячолітня безперервна традиція густонаселеної Пра-України... дає сучасним українцям доказ непорушності володіння своєю землею упродовж тисячоліть. Треба визволитися від змови істориків.”
Юрій Липа

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.