Аратта - На головну

4 травня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Релігія бідності

Духовний світ 11107 переглядів

Опубліковано - 31.03.2009 22:14 | Всі новини | Версія для друку

Релігія бідності
Релігія бідності
Дослідження служби Gallup, яке проводилося в 143 країнах миру, показало, що чим бідніше країна - тим більш релігійне її населення.

В цілому, релігія процвітає в бідних суспільствах планети, де середньостатистична людина отримує не більше $2 тис. в рік. Там 92% респондентів стверджують, що релігія відіграє украй важливу роль в їх житті.

У свою чергу, в багаих країнах світу (з середньорічним доходом на душу населення, що перевищує $25 тис., релігія важлива лише для 44% опитаних.

Дослідження також показало, що у всіх країнах, де проводилося дослідження, більш релігійні люди, як правило, рідше відчувають негативні емоції (такі, як тривога, відчай, депресія і злість) і частіше насолоджуються життям.

Причини поступового "вимивання" релігії з багатіючого суспільства до цього часу не з`ясовані і продовжують активно дебатуватися. Одна з теорій свідчить, що у міру того, як люди стають більш освіченими і забезпеченими, вони поступово починають приділяти релігії менше уваги. У свою чергу, до релігії часто звертаються люди, що потрапили в біду, - у багатьох випадках релігія виконує функцію системи соціальної підтримки.

Інша гіпотеза полягає в тому, що релігія стає останнім притулком для "співтовариств, що зникають", - тобто, для груп населення, спосіб життя яких піддається серйозним змінам під впливом зовнішніх сил.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Духовний світ»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Нація не помирає від інфаркту, вона помирає тому, що в неї відібрали мову”
Ліна Костенко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.