Аратта - На головну

25 квітня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


9 липня 2009 року - офіційне відкриття «Мамаєвої Слободи»

Анонси Регіон: м.Київ 11832 перегляди

Опубліковано - 25.06.2009 04:19 | Всі новини | Версія для друку

9 липня 2009 року - офіційне відкриття «Мамаєвої Слободи»
9 липня 2009 року - офіційне відкриття «Мамаєвої Слободи»
Офіційне відкриття «Мамаєвої Слободи» буде здійснено в знаковий день 09 липня 2009 року, коли Центру народознавства «Козак Мамай» виповниться 19 років.

Щире братство! Панове, нащадки козаків!

Центр народознавства «Козак Мамай» було зареєстровано як юридичну особу ще 09 липня 1990 року, саме тому офіційне відкриття "Мамаєвої Слободи" ми переносимо на 09 липня 2009 року, в день коли "Козаку Мамаю" виповниться 19 років.
Хочемо аби свято було подвійним!

Тож попри штучні перешкоди «любих воріженьків» ми нарешті подаруємо киянам одну з найпривабливіших візитівок столиці. Отже «Мамаєва Слобода» відбулась! Обіцяємо й надалі залишатись козаками, а відтак стоятимемо на сторожі національно-культурних цінностей, цебто в міру сил обороняти рідну мову, дідівську православну віру, звичаї та традиції. І нехай допоможе нам всім Господь Бог.

Територія скансену для масового відвідування поки що до офіційного відкриття запланованого на 09.07.2009р. буде закрита.

Як виняток, служба у Церкві Покрови Пресвятої Богородиці щонеділі або на великі християнські свята. Крім того, всі бажаючі можуть похрестити дитину або обвінчатись. Доречі, інтер’єр церкви є одним із найкрасивіших в Україні. Ікони написані молодими київськими майстрами в стилі так званого "Мазепинського бароко". Церковний хор, як то було в козацьку добу, виключно чоловічий. Дзвонар (на церковній дзвінниці містяться 13 дзвонів) один із кращих в Україні, неодноразово отримував перші місці на конкурсах дзвонарів, як в нашій державі, так і за кордоном. Свічки в церкві не продаються, однак людина може покласти в карнавку певну пожертву і взяти справжні воскові свічки , які лежать поряд на таці. Нема "такси" також на інші церковні треби: хрещення, вінчання, молебні та відспівування.

Зараз вже ні в кого немає сумніву в тому, що скансен "Мамаєва Слобода" є однією з самих неординарних візитівок предковічної столиці України-Руси міста Києва, тож попри те, що скансен ще не відкрито, ми вже зараз підшукуємо людей, які будуть у нас працювати. Крім професіоналізму, людина повинна знати, любити і шанувати українську мову. Тобто, знання української є обов’язковою передумовою.

Для тих, кого ці умови не дратують, а є цілком зрозумілими й прийнятними - повідомляємо, нам потрібні: молоді здібні люди віком від 20 до 50, (сподіваємось Ви належно сприйняли наш оптимізм)

- етнографи
- етнологи
- музиканти (народні інструменти)
- ковалі
- гончарі
- ткачі
- майстри обробки дерева та лозоплетіння
- дендрологи (знавці народного квітникарства)

Всіх, хто дійсно є фахівцем, або Ви знаєте людей, котрих можна рекомендувати як професіоналів у вищевказаних галузях - ласкаво просимо на співбесіду у зручний для Вас час (в тому числі і в неділю, після служби в церкві з 11-45 до 14-00) за адресою: вул. М.Донця,2 "Мамаєва Слобода" (на вході звернутись до охоронця й повідомити про мету Вашого візиту). З собою бажано мати резюме.

З шанобою адміністрація.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Анонси»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Найкращий державний устрій для будь-якого народу - це той, який зберіг його як ціле”
Мішель Монтень

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.