Генсек НАТО закликав Росію відкликати визнання самопроголошених територій у Грузії

Автор/джерело -  © “Аратта-Україна”Дата публiкацiї - 29.09.2020 20:29 | Постiйна адреса - http://www.aratta-ukraine.com/news_ua.php?id=31024

Виступаючи після зустрічі з прем’єр-міністром Грузії Георгієм Гахарією, генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Грузія є одним з найважливіших партнерів НАТО, багато в чому вносячи свій внесок у спільну безпеку Альянсу, в тому числі з військами в рамках навчальної місії НАТО в Афганістані.

"Ми всі можемо пишатися тим, що робимо разом, і ви можете пишатися вашим внеском у нашу спільну безпеку та внеском у наші місії та операції", - сказав він, повідомляється у офіційному прес-релізі НАТО.

Пан Столтенберг наголосив, що на початку цього року члени Альянсу погодились ще більше зміцнювати партнерство між НАТО та Грузією. Говорячи про тісну співпрацю НАТО з Грузією з питань чорноморської безпеки, він зазначив, що країни-члени Альянсу погодились обмінюватися більшою кількістю радіолокаційних даних про повітряний рух, спільно працюючи над вирішенням гібридних загроз, а також проводячи спільні навчання в Чорноморському регіоні.

« НАТО підтримує територіальну цілісність і суверенітет Грузії в її міжнародно визнаних кордонах. Ми закликаємо Росію відкликати визнання регіонів Абхазії та Південної Осетії та вивести звідти війська», - сказав він.

Пан Столтенберг сказав, що НАТО вітає прогрес, досягнутий Грузією у реформах, наголосивши, що Грузія вже досягла значного прогресу в модернізації збройних сил та зміцненні демократії. « І я закликаю вас продовжувати повною мірою використовувати всі можливості наближення до НАТО. І підготуватися до членства. Ми розраховуємо на те, що Грузія забезпечить, щоб вибори наступного місяця відповідали найвищим міжнародним стандартам. Це важливо для Грузії та НАТО », - сказав він.

Генеральний секретар НАТО подякував прем’єр-міністру Гахарії за його рішучу особисту відданість Альянсу та сказав, що "партнерство НАТО з Грузією робить нас усіх безпечнішими та безпечнішими".


 
Счётчик тиц и PR

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2020.
При передруці інформації, посилання на www.aratta-ukraine.com обов`язкове.
© Автор проекту - Валерій Колосюк.