Аратта - На головну

19 квітня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Кінець кредиту

Політмаразми 63263 перегляди

Опубліковано - 13.04.2011 | Всі публікації | Версія для друку

Вадим Колесніченко вирішив показати “кузькіну мать” Держдепартаменту США
Вадим Колесніченко вирішив показати “кузькіну мать” Держдепартаменту США
Янукович і його оточення не зрозуміли головного - не можна розраховувати на співпрацю з США і одночасно будувати в Україну Білорусь.

Депутат Верховної Ради України від Партії Регіонів Вадим Колесніченко в кращих традиціях записних московських пропагандистів минулого назвав авторів звіту про проблеми з правами людини в Україні, підготовленого Держдепартаментом США, "обкурився або нанюхавшись нафталіну". Власне, депутат може дозволити собі різкість оцінок - від нього, як і від його численних колег по фракції і провладної більшості, мало що залежить у житті, а різкими заявами можна продемонструвати свою необхідність тим, хто приймає справжні рішення.

Але цим приймаючим особливо не позаздриш. Адже доповідь Держдепартаменту - сигнал, що демонструє вичерпаність кредиту Віктора Януковича в американської адміністрації. Початок правління нового українського Президента дозволяло йому сподіватися на взаєморозуміння у Вашингтоні. Янукович був як не можна до речі з його готовністю піти назустріч президентові Бараку Обамі в питанні про відмову від збагаченого урану, американці втомилися від одвічної неузгодженості позицій американських гілок влади... Словом - платформа для розуміння дійсно була.

Але Янукович і його оточення не зрозуміли головного - не можна розраховувати на співпрацю зі Сполученими Штатами і одночасно будувати в Україну Білорусь. Та ще такими темпами, щоб це було помітно неозброєним оком. Та ще з таким ентузіазмом, що Захід просто не може зберегти лице, не звертаючи уваги на це ударне будівництво.

Стверджувати, що Київ може ось так запросто, - та ще й з образами, - відмахнутися від американських оцінок - було б надто великим перебільшенням. Так, напевно, у Москві можуть ось так хвацько відповісти чиновникам з держдепу, - ідіть курити далі. Але ж російські керівники сподіваються не на допомогу міжнародних фінансових організацій, а на власні енергоносії. А на що може розраховувати Україна, якщо грошей не дадуть?

А це саме те, що написано в доповіді держдепу - між рядків. До економічних міркувань МВФ, який побачив, що уряд Миколи Азарова не виконує домовленості з фондом, додалися і політичні оцінки. Все разом це значно ускладнює роботу українських переговірників.

Що поробиш, - ті, хто готові допомагати нам на Заході, мають потребу в демократичному вигляді країни і справжніх реформах. І в цьому бажання американського держдепартаменту збігаються з прагненнями пересічних українців.

Так що, якщо влада хоче мати підтримку власного населення і допомогу з-за кордону, їй не варто називати всіх нас обкуреними або такими, що обнюхалися. Потрібно просто змінити курс.

 

 
Share/Bookmark
 
Публiкацiї за темою «Політмаразми»:
 
  
Публікації:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Від Трипілля українці як солідаристи тяжіють до кооперативної співпраці, але у 1929 році більшовики перетворили на колгоспи та радгоспи численні сільськогосподарські товариства, машинові товариства, товариства спільного оброблення землі, тощо...”
Юрій Липа

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.