|
|
25 червня 2026, четвер
|
|
|
- свій шлях до Місяця радянський «Луноход» розпочав в Україні. Для підготовки команди, що ним керувала, та для випробовувань самого апарата в кримських горах під Сімферополем було створено спеціальний «місяцедром». У 70-х на Місяць було запущено всього два «трактори» — «Луноход-1» та «Луноход-2». Під час виконання місячної місії «трактористи» теж знаходилися в Криму — у центрі керування в селищі Шкільне. Пізніше зі Шкільного керували роботою космічних кораблів «Союз», брали участь у здійсненні першої міжнародної стиковки «Союз»-«Аполон», відстежували перший, і єдиний, політ радянського «човника» «Буран». Після проголошення незалежності України центр у Криму було майже повністю знищено...
|
Доведено. Шрами прикрашають чоловіків і не тільки20.11.2008 14:33
Кохання продовжується не більше чотирьох років і є «тимчасовим божевіллям», вважає мексиканська дослідниця17.02.2008 23:13 Ні Черновецький, ні дощ не завадили поцілункам на Майдані14.02.2007 16:25
Поспішати не треба18.10.2006 20:37
|
|
|
|
© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026. |