|
|
22 червня 2026, понеділок
|
|
|
- свій шлях до Місяця радянський «Луноход» розпочав в Україні. Для підготовки команди, що ним керувала, та для випробовувань самого апарата в кримських горах під Сімферополем було створено спеціальний «місяцедром». У 70-х на Місяць було запущено всього два «трактори» — «Луноход-1» та «Луноход-2». Під час виконання місячної місії «трактористи» теж знаходилися в Криму — у центрі керування в селищі Шкільне. Пізніше зі Шкільного керували роботою космічних кораблів «Союз», брали участь у здійсненні першої міжнародної стиковки «Союз»-«Аполон», відстежували перший, і єдиний, політ радянського «човника» «Буран». Після проголошення незалежності України центр у Криму було майже повністю знищено...
|
Малорісія. Українска мова зникне з кіноекранів, бо Азаров її погано розуміє29.10.2010 14:59
Азаров вважає, що українцям харчів вистачить27.10.2010 12:38
Нормальний Литвин вважає, що узаконювати опозицію не варто20.10.2010 15:06
Нардепи Партії регіонів бояться виборів?18.10.2010 14:20
Уряд не знає, скільки в Україні запасів продовольства14.10.2010 12:48
Сторінки (всього - 246): найновіша « | 115 | 114 | 113 | 112 | 111 | 110 | 109 | 108 | 107 | » найдавніша |
|
|
|
© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026. |