|
|
22 червня 2026, понеділок
|
|
|
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
|
Слова і справи. У Донецьку на телебаченні і радіо - знову «темники»20.06.2011 11:17
Парламентські тушки не поїдуть на пляжі, поки не легалізують експеримент Азарова над народом17.06.2011 17:01 Парламент розгляне пенсійний лохотрон16.06.2011 15:45
Сторінки (всього - 246): найновіша « | 138 | 137 | 136 | 135 | 134 | 133 | 132 | 131 | 130 | » найдавніша |
|
|
|
© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026. |