|
|
28 червня 2026, неділя
|
|
|
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
|
“Баранів - у стійло”: регіонали зігнали всіх чиновників до Московського патріархату, а малий бізнес зганяють у саму партію15.10.2010 02:54 У регіона, який дав голоси нинішній владі, відкрилися очі: на акцію протесту проти Податкового кодексу зібралося більше 5 тисяч чоловік13.10.2010 21:30 ОБСЄ вимагає розслідування випадків нападу на журналістів в Україні13.10.2010 13:21
Сторінки (всього - 53): найновіша « | 14 | 13 | 12 | 11 | 10 | 9 | 8 | 7 | 6 | » найдавніша |
|
|
|
© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026. |