|
|
24 червня 2026, середа
|
|
|
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
|
Російські бойовики вперше застосували САУ «Піон»5.05.2017 22:53
Таємниця агресора: які втрати РФ на українському фронті?27.04.2017 22:53
Кібервійна. Сотні компаній в Україні використовують заборонене шпигунське ПЗ з Росії27.04.2017 19:15 Ситуация на фронті: в агресора не було вихідних18.04.2017 16:42
Сторінки (всього - 79): найновіша « | 15 | 14 | 13 | 12 | 11 | 10 | 9 | 8 | 7 | » найдавніша |
|
|
|
© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026. |