|
|
24 червня 2026, середа
|
|
|
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
|
Ситуація на фронті: росіяни знову застосували артилерію25.04.2019 20:38
Ситуація на фронті - без змін24.04.2019 22:38
Ситуація на фронті: чергові домовленості про припинення вогню окупантами ігноруються18.04.2019 22:27 У районі Маріуполя відбито атаку ДРГ росіян16.04.2019 09:16
Сторінки (всього - 79): найновіша « | 47 | 46 | 45 | 44 | 43 | 42 | 41 | 40 | 39 | » найдавніша |
|
|
|
© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026. |