Аратта - На головну

19 травня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Заліщики (Тернопільська область), після нападу Німеччини на Польщу в 1939 році, деякий час перебував польський уряд. А вже після вступу у війну Радянського Союзу, цей уряд через Румунію евакуюється в Англію, й до 1945 року вважався легітимним урядом Польщі...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Військові паради - комуністичний засіб мілітарізації свідомості

Назад в СРСР 6796 переглядів

Опубліковано - 7.05.2010 14:44 | Всі новини | Версія для друку

Військові паради - комуністичний засіб мілітарізації свідомості
Військові паради - комуністичний засіб мілітарізації свідомості
Експерти у Києві критично оцінюють проведення масштабних військових парадів до Дня перемоги в Україні за участі російських військових. Дехто називає це «мілітаризацією відносин».

"Мілітаризація політики зі специфічним радянським духом" – так схарактеризував особливості спільних пишних заходів України та Росії з нагоди 65-річниці річниці повалення гітлерівського режиму політолог Володимир Цибулько.

Недоцільним проведення параду вважає і директор Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння Валентин Бадрак.

Він нагадав, що останні 15 років українське військо не модернізувалося і йому нема що демонструвати на параді. Бадрак очікує невдовзі спроб формування військово-політичного союзу з Росією, за якого експерт прогнозує скорочення української армії до 70-80 вояків з "орієнтацією на тактичні прикордонні завдання" та легку бронетехніку і гелікоптери українсько-російського виробництва.
На відміну від нього, Цибулько не вважає, що йдеться про створення нового військово-політичного союзу: "Йдеться про дещо примітивніший варіант: про мілітарну "кришу" для Партії регіонів, оскільки, не навчившись жити в умовах демократії, ця партія пробує підняти економіку через авторитарні схеми".

Якщо президент Ющенко утримувався від модернізації армії в очікуванні швидкої інтеграції в НАТО, то Віктор Янукович не шукатиме коштів на розвиток армії, оскільки бачить себе лише в ролі "дистриб'ютора російської політики в Україні".
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Назад в СРСР»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Чим обмеженішим є світогляд людини, чим менше вона знайома з історією, природою і філософією, тим щиріша її прихильність до своєї релігії ”
Людвіг Фейєрбах

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.