Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Внутрішня люстрація має стати базовим принципом діяльності Народного Комітету захисту України

Захист держави 6307 переглядів

Опубліковано - 11.05.2010 11:22 | Всі новини | Версія для друку

Андрій Мохник
Андрій Мохник
“Учасники Народного комітету захисту України мають провести внутрішню люстрацію свого членства, очиститись від зрадників, пристосуванців та холуїв антиукраїнського режиму Януковича. Внутрішня люстрація має стати базовим принципом діяльності Народного Комітету захисту України”.

Про це заявив заступник голови Всеукраїнського об’єднання "Свобода" Андрій Мохник 10 травня 2010 року після підписання Декларації про створення Народного комітету захисту України, співорганізатором якого виступило Всеукраїнське об’єднання "Свобода", повідомляє прес-служба ВО.

Наша політична сила братиме участь в усіх починаннях та акціях, спрямованих на протидію антиукраїнському режиму Януковича.

"Свобода" розглядає Народний комітет захисту України як один із інструментів для координації дій по боротьбі з українофобською владою. Нагадаю, що саме "Свобода" виступила ініціатором створення подібних комітетів в усіх регіонах України, при чому в Криму, на сході та півдні України нам доводиться діяти практично наодинці.

Підписана Декларація є платформою для об’єднання зусиль та спільних дій у боротьбі з окупаційною адміністрацією Москви на чолі з Януковичем. Комітет є координаційним органом, а не черговим надпартійним утворенням "під когось" чи торгівельною площадкою "під вибори".

Проте виконати свої завдання Комітет зможе лише після запровадження принципу внутрішньої люстрації. Кожен депутат, обраний від політсили, що входить до Комітету, який не підтримав своїми діями діяльність Комітету або пішов у владу, щоб бути "конструктивною опозицією", має бути виключений як з фракції, так із партії та підданий громадській обструкції. Щоб не було так, як у Тернопільській обласній раді, де лише "Свобода" відкрито протидіє антиукраїнському режиму Януковича, а всі інші партії лягли в "конструктивну опозицію" під владу. І жодних кадрових висновків щодо місцевих "тушок" не зроблено. Подібна ситуація і в інших місцевих радах, тому без докорінного внутрішнього очищення годі рухатись далі. Політична відповідальність лежить на плечах кожного з лідерів опозиції. "Свобода" немає перебіжчиків саме тому, що в нас діє принцип внутрішньої люстрації.

Не потрібно впадати у розпач та розводити плачі по втраті України. Потрібно діяти.

Парламентські партії, які входять до Комітету, повинні домогтися розпуску парламенту будь-яким способом.

На сьогодні політичні сили, які стали учасниками Комітету чи заявили про наміри приєднатися, контролюють більшу частину місцевих рад. Завдання кожного учасника Комітету зобов’язати всіх, без винятку, обраних від них місцевих депутатів домогтися, щоб місцеві ради ухвалили рішення про нелегітимність режиму Януковича.

І, головне, потрібно нарощувати тиск на антиукраїнську владу, проводити постійні акції, виводити людей на вулиці для захисту своїх соціальних та національних прав, відновлення історичної справедливості. Це і буде та дієва робота, яка наповнить змістом підписану Декларацію. Лише безкомпромісною світоглядовою та масовою боротьбою, об’єднавши націю проти окупаційної адміністрації Януковича, можна отримати перемогу", – заявив Андрій Мохник.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Захист держави»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Минулі покоління лишили нам не так розв`язання проблем, як самі проблеми”
Сенека

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.