Аратта - На головну

2 травня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


На українських телеканалах зросла кількість «джинси»

Телебачення 9965 переглядів

Опубліковано - 18.05.2010 20:55 | Всі новини | Версія для друку

На українських телеканалах зросла кількість «джинси»
На українських телеканалах зросла кількість «джинси»
Кількість матеріалів із порушеннями журналістських стандартів, які можуть бути непрямими ознаками замовного характеру, у новинах всеукраїнських телеканалів за період 5 квітня – 1 травня 2010 року зросла практично на порядок у порівнянні з попереднім місяцем.

Про це свідчать результати моніторингу, який проводить громадська організація «Телекритика» у рамках проекту громадської організації Internews Network «У-Медіа» «Моніторинг дотримання журналістських стандартів та підвищення медіаграмотності широкого кола українських громадян».

Найбільшу кількість підозрілих матеріалів – 87 – було зафіксовано в новинах телеканалу «Інтер». На друге місце вийшов Перший Національний телеканал із 77 матеріалами, за ним – «1+1» із 75-ма. Телеканал ICTV, який очолював антирейтинг у попередні місяці, цього разу на четвертому місці із 67 матеріалами. Найкращі результати – у СТБ (23 матеріали). Новини 5 каналу не досліджувались із технічних причин.

Нагадаємо, у березні 2010 року найбільша кількість підозрілих матеріалів, зафіксована на каналі ICTV, становила 17, а загальна кількість на 7 каналах – 58. У період 5 квітня – 1 травня виявлено 424 підозрілі матеріали.

Як відзначають експерти, різке зростання кількості замовних матеріалів відбулось в останні тижні моніторингового періоду у зв’язку із висвітленням теми «харківських домовленостей» та ратифікації російсько-української угоди про продовження терміну перебування Чорноморського флоту на території України.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Телебачення»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Церква - скоріш лікарня для грішників, ніж музей святих”
Ебігайл Ван Берен

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.