Аратта - На головну

17 липня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Україна не має наміру поступатися Керченською протокою

Влада 3700 переглядів

Опубліковано - 21.05.2010 12:32 | Всі новини | Версія для друку

Україна не має наміру поступатися Керченською протокою
Україна не має наміру поступатися Керченською протокою
Міністр закордонних справ Костянтин Грищенко заявив, що угода між Києвом і Москвою про демаркацію державного кордону не призведе до втрати Україною контролю над Керченською протокою і частиною Азовського моря.

"Українська сторона добивається в переговорах визнання Росією колишнього міжреспубліканського адміністративного кордону в Керченській протоці як чинного сьогодні українсько-російського державного кордону", - заявив він у Верховній Раді.

Грищенко наголосив, що угода про демаркацію українсько-російського кордону жодним чином не пов'язана з підготовкою до укладення угоди про делімітацію Азовського і Чорного морів, а також Керченської протоки. Він нагадав, що цей процес переговорів триває з 1996 року і в червні цього року планується 33-й раунд переговорів.

Міністр також запевнив народних депутатів, що укладена в Києві угода про демаркацію українсько-російського державного кордону "надає правові підстави для початку процесу демаркації сухопутної ділянки державного кордону з Російською Федерацією".

За словами міністра, дана угода передбачає створення спільної українсько-російської комісії, яка повинна забезпечити порядок та організацію проведення робіт з позначенням меж на місцевості. При цьому Грищенко зазначив, що положення про створення такої комісії буде остаточно доопрацьовано в рамках подальших засідань цієї комісії.

Грищенко зауважив, що Україна готова шукати інструмент, який дасть Росії гарантію, що вона "зможе безперешкодно використовувати цей канал (Керченсько-Єнікальський - ред.) при будь-яких обставинах, звичайно, при узгодженні і взаємодії України". Міністр закордонних справ наголосив, що знайти такий інструмент - "це принципове питання".
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Біда України в тому, що нею правлять люди, яким вона не потрібна”
Михайло Грушевський

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.