Аратта - На головну

18 червня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Закон - як дишло... Маски-шоу у приймальні нардепа

Пістолетне право Регіон: м.Київ 6316 переглядів

Опубліковано - 9.06.2010 13:49 | Всі новини | Версія для друку

Закон - як дишло... Маски-шоу у приймальні нардепа
Закон - як дишло... Маски-шоу у приймальні нардепа
Сьогодні, 9 червня, о 12.15, на Громадську приймальну народного депутата від БЮТ Костянтина Бондарєва, яка знаходиться у Києві на вулиці Героїв Севастополя, 48, здійснили напад представники правоохоронних органів.

Нападники були у бронежилетах з автоматами, вибили двері у громадській приймальні, побили охоронця, повідомляє прес-служба фракції БЮТ у Верховній Раді.

Вдираючись до приміщення, вони не показали жодних документів, не пояснили причини свого нападу, повідомили лише, що є представниками податкової міліції.

Зараз озброєні правоохоронці утримують народного депутата Бондарєва у приміщенні його Громадської приймальної під дулами автоматів.

За словами Бондарєва, жодної вмотивованої причини свого візиту чи пред’явлення будь-яких обвинувачень правоохоронці не висунули.

Мовчать і столичний Главк МВС та податкова адміністрація.

До Верховної Ради України також не надходило жодного подання від ГПУ про позбавлення депутатської недоторканості нардепа Бондарєва у зв'язку із порушенням проти нього кримінальної справи.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Пістолетне право»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Природничі науки й релігію протиставляють одна одній лише люди, погано освічені як у першому, так і в другому”
П. Сабатьє, французький хімік, Нобелівська премія 1912 р.

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.