Аратта - На головну

3 травня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Восени Україну заслухають про стан свободи слова

За право людини 8374 перегляди

Опубліковано - 5.07.2010 19:55 | Всі новини | Версія для друку

Восени Україну заслухають про стан свободи слова
Восени Україну заслухають про стан свободи слова
Міжнародна комісія з політики радіо та телебачення у Центральній та Східній Європі занепокоєна ситуацією зі свободою слова в Україні. Восени ця комісія заслухає звіт від української сторони про свободу ЗМІ.

Співголова комісії Ергард Бузек розказав Deutsche Welle, що з України вже надходили тривожні сигнали щодо свободи самовираження, свободи інформації та діяльності органів безпеки.

«Ми чуємо побоювання щодо можливих утисків або згортання свободи медіа в Україні. Водночас критика Білорусії щодо цього питання є набагато сильнішою», - зауважив Ерхард Бузек.

Він розповів, що Міжнародна комісія з політики радіо та телебачення тісно співпрацює з медіа-організацією Південно-східної Європи SEEMO.

Дискусія ще влітку

Європейські експерти з медіа наприкінці серпня в рамках Європейського Альпбах-форуму, що в Австрії, проведуть дискусію про свободу слова у Європі, зокрема і щодо ситуації ЗМІ в Україні.

Також , за словами Ергарда Бузека, у жовтні чи листопаді зберуться на нараду і члени міжнародної комісії політики радіо й телебачення у Центральній і Східній Європі. Українських представників теж запрошують на засідання комісії, аби вони об’єктивно поінформували представників міжнародної комісії про нинішній стан свободи слова в Україні.

Ще радянсько-американська ініціатива

Міжнародна комісія з політики радіо та телебачення у Центральній і Східній Європі була створена на початку 90-их років за ініціативи колишнього президента США Джиммі Картера.

Тоді він написав листа президенту СРСР Михайлу Горбачову з пропозицією започаткувати комісію для обміну міжнародним досвідом з телекомунікаційного бізнесу. Радянсько-американська ініціатива перетворилася на міжнародний проект, експерти якого слідкують за розвитком ЗМІ у центрально-та східноєвропейському регіоні.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «За право людини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Причина того, що важко керувати народом, полягає в тому, що народ освічується і в ньому багато розумних ”
Лаоцзи

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.