Аратта - На головну

2 січня 2026, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Азаров заперечив купівлю дорогих автівок чиновниками

Влада 3519 переглядів

Опубліковано - 20.07.2010 21:59 | Всі новини | Версія для друку

Азаров заперечив купівлю дорогих автівок чиновниками
Азаров заперечив купівлю дорогих автівок чиновниками
Прем’єр Микола Азаров заперечує збільшення витрат Держбюджету на утримання влади.

Про це він сказав в інтерв'ю Першому національному, відповідаючи на питання, чому під час кризи держчиновники купують дорогі автомобілі.

"Що стосується автомобілів, то зараз стоїть питання, скільки взагалі залишити машин у Кабінеті міністрів... Ну, зрозуміло, міністри, віце-прем'єри... Зараз в уряді обговорюється питання не як купити нові машини, а чи скоротити службовий транспорт у міністерствах і відомствах", - сказав Азаров.

За його словами, "ніхто питання про збільшення видатків на адміністративно-управлінський апарат не ставить, а більше того - ставиться питання про скорочення таких витрат".

Він додав, що також стоїть питання про зменшення кількості людей, "які обслуговують і працюють на державне управління".

"За цими плітками ховається кризовий і жалюгідний стан практично всіх наших галузей, що працюють на людей", - заявив Азаров.

Як відомо, раніше газета "Дело" писала про дорогі авто чиновників, які купуються за гроші держбюджету.

Зокрема, Міністерство внутрішніх справ оголосило про проведення тендеру на закупівлю чотирьох автомобілів Мерседес Е350, чотирьох автомобілів Audi А6 і 12 машин Toyota Camry.

Тільки чотири німецьких Mercedes обійдуться державному бюджету більш ніж у 2 млн. грн. Вартість Audi А6 коливається від 35 тис. до 73 тис. євро.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Якщо народ позбавити його історії, то через покоління він перетвориться на натовп, а ще через покоління ним можна буде управляти ”
Йозеф Геббельс

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.