Аратта - На головну

3 січня 2026, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


“Батьківщина” подала позов на тарифи від Азарова

Добробут 4323 перегляди

Опубліковано - 27.07.2010 13:15 | Всі новини | Версія для друку

“Батьківщина” подала позов на тарифи від Азарова
“Батьківщина” подала позов на тарифи від Азарова
Партія “Батьківщина” оскаржила в Окружному адмінсуді міста Києва постанову НКРЕ №812 від 13.07.2010 про підвищення ціни на газ для населення на 50 %.

Про це повідомив народний депутат БЮТ, відомий юрист Сергій Власенко, спілкуючись з журналістами на виході з суду.

За його словами, партія “Батьківщина” вважає, що не існувало жодних юридичних, політичних, економічних або соціальних передумов для прийняття цієї постанови.

“Ми також вважаємо, що приймаючи цю постанову НКРЕ порушило низку законодавчих актів України, постанов КМУ, а також, власне, тимчасове положення щодо встановлення граничних цін на природній газ”, - заявив Власенко.

Він повідомив, що у випадку, якщо суд буде розглядати цю справу неупереджено і відповідно до чинного законодавство, у суду не буде іншого виходу, як визнати постанову протиправною та скасувати її.

“Населення України використовує газ власного видобутку. НАК “Нафтогаз України” постійно звітує про відкриття нових родовищ, тому підвищення цін для населення - це абсолютно алогічно і незрозуміло”, - зазначив нардеп.

Крім того, Власенко закликав громадян України “захищати свої права і не терпіти знущань влади”.

“Я вважаю, що населення має право не платити за газ за підвищеними тарифами. Тому закликаю усіх громадян звертатися до суду із відповідними позовами, в тому числі до НКРЕ. Оскільки це рішення стосується кожного громадянина, люди мають право звернутися з таким позовом до суду”, - сказав Власенко.

Також він повідомив, що суд зобов’язаний розглянути цей позов протягом 2 місяців.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Добробут»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Людина – це духовна істота. Саме тепер на часі звернення до традицій і духовності рідного народу. Чесність, щирість, мудрість – ось що вимагається від нових людей України. Потрібна Нова Січ – Духовна Січ! ”
О.Бердник, український філософ і письменник, засновник Української Духовної Республіки

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.