Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- українська мова посіла друге місце в світі за мелодійністю після італійської. Також її визнали третьою найкрасивішою мовою в світі за такими критеріями, як фонетика, лексика, фразеологія та побудова речень після французької та перської мов на мовному конкурсі, що пройшов у Парижі в 1934 році...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Куди зникають наші гроші?

Добробут 3908 переглядів

Опубліковано - 18.08.2010 11:10 | Всі новини | Версія для друку

Куди зникають наші гроші?
Куди зникають наші гроші?
Станом на 1 серпня, заборгованість із зарплати працівникам житлово-комунального господарства в Україні становила 116 млн. грн.

Про це повідомив журналістам міністр з питань житлово-комунального господарства України Юрій Хіврич.

За його словами, із загальної суми заборгованості борги працівникам підприємств комунальної енергетики становлять 12 млн. грн., житлового господарства – 17 млн. грн., водопровідно-каналізаційного господарства – 21 млн. грн.

Міністр уточнив, що заборгованість із зарплаті зросла у Донецькій області, не змінилася – у Вінницькій, Волинській, Житомирській, Луганській, Одеській і Харківській областях.

Як повідомлялося раніше, згідно з офіційними даними, рівень проплат населенням за комунальні послуги становить майже 100%.

Тим не менше, згідно з тими ж офіційними даними, зростає заборгованість не тільки із зарплат комунальників, а й у розразунках за газ та електроенергію, які споживають приватні підприємства, які фактично є монополістами з виробництва комунальних послуг. При тому, що тарифи для населення невпинно зростають.

Куди зникають гроші? - питання риторичне. Для влади.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Добробут»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Знаєте, що таке малорос? Ні? Паршивець, просто кажучи, ні те ні се. Він, бачите, собі з походження — українець, з виховання — руський, з переконань — неук у всьому, що торкається рідного народу, по вдачі — боягуз, себелюб, раб. От це — малорос.”
Володимир Винниченко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.