Аратта - На головну

20 липня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Уряд має намір вирішувати фінансові проблеми за рахунок селян

Економіка 5154 перегляди

Опубліковано - 6.09.2010 13:37 | Всі новини | Версія для друку

Уряд має намір вирішувати фінансові проблеми за рахунок селян
Уряд має намір вирішувати фінансові проблеми за рахунок селян
Уряд має намір не тільки відмовитися від існуючого механізму виплати дотацій виробникам молока і м’яса через субсидування закупівельної ціни, але і від єдиного сільгоспподатку для крупних виробників.

Про це заявив народний депутат України Микола Катерінчук, коментуючи положення проекту нового Податкового кодексу.

«За задумом авторів кодексу єдиний сільгоспподаток в нинішньому вигляді платитимуть тільки фермери з оборотом до 300 тисяч гривень в рік, - сказав, зокрема, Катерінчук, - решта Всіх сільгоспвиробників буде зобов'язана перейти на загальну систему оподаткування із сплатою податку на прибуток, податку на землю і все інших податків і зборів. При цьому для селян передбачаються пільги по податку на прибуток тільки в перші п'ять років після ухвалення кодексу. Більш того, уряд має намір ввести серйозні штрафи для орендарів, які по тих або інших причинах не обробляють землю, а також для селян, у яких по тих або інших причинах погіршала якість землі».

Народний депутат також сказав, що згідно новому Податковому кодексу експортери зерна можуть позбутися права на відшкодування ПДВ при експорті.

Останні десять років сільгоспвиробники не платили ніяких податків окрім єдиного сільгоспподатку. Така політика уряду дозволила стабілізувати ситуацію в сільському господарстві і зупинити спад виробництва продовольства.

«Діючий уряд, навпаки, має намір зробити село одним з основних донорів бюджету, не тільки залатати за рахунок селян дірки бюджету, але і провести за рахунок села модернізацію економіки всієї країни, - сказав, продовжуючи тему, Катерінчук. - Ми це вже проходили».

Він також заявив, що ситуація з оподаткуванням сільськогосподарських виробників в новому Податковому кодексі «набагато гірше, ніж ви можете собі уявити».
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Підозр у людини тим більше, чим менше вона знає”
Френсіс Бекон

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.